header
QR Kod
Falou: İngilizce Öğrenin

Falou: İngilizce Öğrenin

0.0.80 geliştirici Moymer
(0 İncelemeler) Mayıs 17, 2024
Falou: İngilizce Öğrenin Falou: İngilizce Öğrenin Falou: İngilizce Öğrenin Falou: İngilizce Öğrenin Falou: İngilizce Öğrenin Falou: İngilizce Öğrenin

En Son Versiyon

Versiyon
0.0.80
Güncelle
Mayıs 17, 2024
Geliştirici
Moymer
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.moymer.falou
Şimdi İndir

Falou: İngilizce Öğrenin Hakkında Daha Fazla

Çok hızlı bir dil öğrenmek ister misiniz? Sıkıcı dil dersleri veya pahalı dil kursları için zamanınız yok mu? Böylece Falou'nun hızlı dil öğrenme yöntemini seveceksiniz! Hızlı bir şekilde İngilizce öğrenmek, İspanyolca öğrenmek, Fransızca ve 19'den fazla dil öğrenmek için Falou'nun yenilikçi dil derslerine güvenen Milyonlarca öğrenciye katılın.

Falou, dil öğrenmeyi pratik derslerle hızlandıran bir uygulamadır. İngilizce, İspanyolca, Fransızca, Almanca, Japonca, Korece, Çince, Rusça ve daha pek çok dilde gerçek hayat konuşmalarına dayalı dersler sunarak öğrenmeyi kolaylaştırır. Uygulama, kullanıcıların hedeflerine daha hızlı ulaşmalarına yardımcı olur ve yapay zeka özelliği ile telaffuzun geliştirilmesine katkı sağlar. Uygulamada 200'den fazla anadili tarafından oluşturulmuş dil dersleri bulunur ve akıllı dil dersleri ile eğlenirken dil öğrenmeyi sağlar.

Falou, gerçek yaşam durumlarına dayalı dersleri ile öğrenmeyi daha etkili hale getirir. Uygulamada, kendini tanıtma, yemek siparişi verme, havaalanında check-in işlemleri, otel rezervasyonu, alışveriş merkezinde alışveriş, taksiye binme gibi durumlarda kullanılacak ifadeler öğrenilebilir. Uygulamada 22 farklı dil seçeneği bulunur ve bu dillerin hepsinde akıllı dil dersleri sunulur.

Falou, diğer dil öğrenme uygulamalarından farklı olarak, daha hızlı ve etkili bir öğrenme deneyimi sunar. Başka dil uygulamalarını kullansanız bile, Falou dil çalışmalarınızın tamamlayıcısı olabilir ve dil öğrenme sürecinizde size büyük fayda sağlayabilir.

Uygulama, kullanıcıların hedeflerine ulaşmalarını sağlamak için pratik dersler, yapay zeka ve gerçek yaşam durumlarına dayalı dersler sunar. Falou'yu şimdi indirin ve yeni bir dil öğrenmeye hemen başlayın!

ÖNEMLİ DUYURU: Falou aynı zamanda Latin kurucular için 2022 yılında 1. Sınıf Apple Girişimci Kampı'na katılma fırsatı da sunuyor. Uygulamanın 2023 yılında Apple tarafından sevilen uygulamalar arasında yer alması hedefleniyor. Uygulamayı indirerek ücretsiz bir ders alabilir ve dil öğrenme yolculuğunuzda Falou'nun size sağlayacağı faydaları keşfedebilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.