header
QR Kod
Fairyland: Birleştirme ve Büyü

Fairyland: Birleştirme ve Büyü

1.376.36 geliştirici Slimmerbits LLC
(0 İncelemeler) Nisan 25, 2024
Fairyland: Birleştirme ve Büyü Fairyland: Birleştirme ve Büyü Fairyland: Birleştirme ve Büyü Fairyland: Birleştirme ve Büyü Fairyland: Birleştirme ve Büyü Fairyland: Birleştirme ve Büyü

En Son Versiyon

Versiyon
1.376.36
Güncelle
Nisan 25, 2024
Geliştirici
Slimmerbits LLC
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.cleverapps.fairy
Şimdi İndir

Fairyland: Birleştirme ve Büyü Hakkında Daha Fazla

Şimdiye kadar birleştireceğiniz en muhteşem parçalarla dolu birleştirme adasına hoş geldiniz! Sıradan masallarınıza hiç benzemiyor ama gerçek birleştirme büyüsü ile renklendirilmiş birleştirme masallarından oluşan eşsiz bir koleksiyon.

Bu uygulama, sonsuz bir birleştirme dünyasını içerir ve kullanıcıların hayal güçlerini kullanarak kendi kurallarını belirleyebilecekleri bir dünya sunar. Gökyüzü senin sınırın! Hayalindeki ejderhaları, tek boynuzlu atları, cüce cinleri ve diğer fantastik canavarları birleştirmeyi hayal ettin mi? Bu uygulamada bunu yapabilirsin! Kendi birleştirme dünyanı yarat ve ejderha çiftliğinle eğlen.

Eğer koleksiyon oyunları oynamayı veya oyunları birleştirmeyi seviyorsan, bu uygulama tam sana göre. Kendine ait birleştirme bölgeni, birleştirme krallığını ve hatta bir birleştirme evrenini oluşturabilirsin. Sonsuz sayıda muhteşem bina ve yaratıkla doldurabileceğin bir alan seni bekliyor.

Uygulama, yeni ve heyecan verici koşullarda tanıdık karakterler sunuyor. Ana hikaye ve yan görevlerle ilginç bir senaryoya sahip olan bu uygulama, keşfedilecek sayısız yeni toprak ve yapılar sunuyor.

Hayal gücünü kullanarak tamamlanacak fantastik birleştirme bulmaca görevleri ve toplanacak ödüller bulunan bu uygulama, merjik bir deneyim sunuyor. Kendini sorgulamayı bırak ve bu fantastik birleştirme oyununa atla. Ücretsiz birleştirme oyunlarını ve keşifleri seviyorsan, Once On a Merge tam senin için!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.