header
QR Kod
Facemoji Emoji Klavye Pro

Facemoji Emoji Klavye Pro

3.3.3 geliştirici EKATOX APPS
(0 İncelemeler) Haziran 05, 2024
Facemoji Emoji Klavye Pro Facemoji Emoji Klavye Pro Facemoji Emoji Klavye Pro Facemoji Emoji Klavye Pro Facemoji Emoji Klavye Pro Facemoji Emoji Klavye Pro

En Son Versiyon

Versiyon
3.3.3
Güncelle
Haziran 05, 2024
Geliştirici
EKATOX APPS
Kategoriler
Araçlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.facemoji.lite
Şimdi İndir

Facemoji Emoji Klavye Pro Hakkında Daha Fazla

Hiç emojisi, ifadesi ve GIF'i olmayan sıradan sade klavyeden sıkıldınız mı?Facemoji Klavye Pro 3500'den fazla emoticon ve gif ile en mükemmel emoticon klavye uygulamasıdır ve Android telefonlar için renkli birçok harika özelliği ücretsiz.

Neden Facemoji Keyboard Pro - Gif, Emoji Klavyesi ve Temalar?

Bu uygulama, kullanıcıların 3500'den fazla emoji, GIF, his simgeleri, çıkartmalar ve metin yüzlerine hızlı ve kullanışlı bir şekilde erişmelerini sağlar. Android kullanıcıları bu klavye uygulaması sayesinde kolayca klavye temalarını değiştirebilir ve kendi kişisel klavyelerini oluşturabilirler.

Kullanıcılar, resim galerilerinden klavyeleri için arka plan duvar kağıtları ekleyerek kendi güzel klavyelerini oluşturabilirler. Ayrıca arka plan, sesler ve diğer özelliklerle kendi klavyelerini geliştirerek en güzel klavyelerden birini oluşturabilirler. Üstelik bu uygulamada yeni sürüm için ücretsiz klavye temaları da mevcuttur.

Bu güzel tuş takımı sayesinde kullanıcılar, Android cihazlarında şaşırtıcı özelliklere sahip bir klavye deneyimi yaşayabilirler. Facemoji Keyboard Pro, 2018 yılında piyasaya sürüldüğünden beri en iyi klavye uygulamalarından biri olarak kabul edilmektedir.

Facemoji Keyboard Pro'nun en önemli noktalarından biri, kullanıcıların ücretsiz olarak 3500'den fazla emoji ve diğer şirin gülen suratları kullanabilmesidir. Bu emoji ve gülen suratlar, farklı gruplar halinde sıralandığından kullanıcılar hızlıca istediklerini bulabilirler. Ayrıca uygulama sürekli olarak yeni emoji ve gülen suratlar eklemektedir.

Kullanıcılar, Facemoji Keyboard Pro sayesinde kendi klavye temalarını da oluşturabilirler. Sevdiğiniz bir fotoğrafı albümden seçerek klavyenizin arka planını değiştirebilir ve yazarken en sevdiğiniz temayı görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca uygulamada en iyi ilginç sözcük ve emoji tahmini, sevimli GIF çıkartmaları ve bir sonraki sözcük/emoji tahminini iyileştiren bulut tahmin hesaplaması gibi özellikler de bulunmaktadır. Facemoji Keyboard Pro ayrıca kullanıcıların kendi fotoğraflarını klavye temaları olarak ayarlamalarına da olanak tanır.

Bu şaşırtıcı tuş takımı, tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik olarak tasarlanmıştır. Dilediğiniz gibi temayı, tuş vuruş seslerini ve düğme boyutunu değiştirebilirsiniz. Facemoji Keyboard Pro'nun sosyal medya hesaplarını takip ederek en son güncellemelerden haberdar olabilirsiniz. Bu uygulamanın gizlilik politikası da kullanıcıların verilerinin güvenliğini ön planda tutmaktadır. Yeni 2019 Facemoji Keyboard Lite kullanıcılardan hiçbir veri toplamaz ve saklamaz. Sonuç olarak, bu uygulama kullanıcıların hızlı, güvenli ve tam fonksiyonel bir tuş takımı deneyimi yaşamasını garanti etmektedir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.