below header
QR Kod
Facebook Lite

Facebook Lite

geliştirici Meta Platforms, Inc.
(0 İncelemeler) Şubat 06, 2024
Facebook Lite Facebook Lite Facebook Lite Facebook Lite Facebook Lite Facebook Lite

En Son Versiyon

Güncelle
Şubat 06, 2024
Geliştirici
Meta Platforms, Inc.
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.facebook.lite
Şimdi İndir

Facebook Lite Hakkında Daha Fazla

Facebook Lite:

Facebook Lite uygulaması, büyük boyutlu Facebook uygulamasından daha küçük boyutlu ve daha hızlı bir şekilde indirilmesine olanak tanıyan bir uygulamadır. Bu sayede kullanıcılar depolama alanı tasarrufu yapabilirler. Ayrıca, daha az veri kullanarak mobil veri tarifelerini daha verimli kullanarak paradan tasarruf edebilirler. Uygulama tüm ağlarda çalışacak şekilde tasarlanmıştır ve yavaş veya kararsız bağlantılar için özellikle uygundur. Aynı zamanda, neredeyse tüm Android telefonlarda kullanılabilir.

Arkadaşlarınızla iletişim kurmayı hızlı ve kolay hale getiren Facebook Lite, ücretsiz bir uygulamadır ve her zaman ücretsiz kalacaktır. Arkadaşlarınıza mesaj gönderebilir, grup konuşmaları yapabilir, gönderilerinize yapılan beğeni veya yorumlardan bildirimler alabilir ve arkadaşlarınızın neler yaptığını görebilirsiniz. Ayrıca, güncellemelerinizi ve fotoğraflarınızı paylaşabilir ve Facebook Marketplace'te yerel olarak bir şeyler alıp satabilirsiniz.

Facebook Lite'ın en son sürümüne erken erişim sağlamak isterseniz beta test kullanıcısı olarak kaydolabilirsiniz. Uygulamayı indirirken veya yüklerken yaşadığınız sorunlar için ise yardım sayfasına göz atabilir veya Facebook'a sorununuzla ilgili daha fazla bilgi vererek yardım alabilirsiniz. Facebook'un kullanım koşullarına göre, uygulama sadece 13 yaş ve üstü kişiler tarafından kullanılabilir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.