header
QR Kod
Facebook

Facebook

geliştirici Meta Platforms, Inc.
(0 İncelemeler) Şubat 06, 2024
Facebook Facebook Facebook Facebook Facebook Facebook

En Son Versiyon

Güncelle
Şubat 06, 2024
Geliştirici
Meta Platforms, Inc.
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.facebook.katana
Sayfayı Ziyaret Et

Facebook Hakkında Daha Fazla

İster Reels'da bir ilham kaynağı bulmaya çalışıyor olun, ister Marketplace veya gruplarda zaten sevdiğiniz bir şeyi detaylı olarak incelemek istiyor olun, ilgi alanlarınızı besleyen ve Facebook'ta sizin için önemli şeyler ile ilgili ilerleme kaydetmenize yardımcı olan fikirleri, deneyimleri ve insanları keşfedebilirsiniz.

İlgi alanlarınızı genişletmek ve keşfetmek için tasarlanmış bir uygulama olan bu platformda, Marketplace bölümünde uygun ücretli ve az bulunan ürünleri satın alarak hobilerinizi bir sonraki seviyeye taşıyabilirsiniz. Ayrıca, kişiselleştirilebilir Haber Kaynağı sayesinde beğendiğiniz şeyleri daha çok, beğenmediklerinizi daha az görebilirsiniz. Reels videoları izleyerek ilham verici, kısa ve eğlenceli içerikler keşfedebilirsiniz.

İnsanlarla ve topluluklarla bağlantı kurmayı sağlayan bu uygulamada, gruplara katılarak aynı yollardan geçmiş gerçek insanlardan ipuçları ve püf noktaları öğrenebilirsiniz. Ayrıca, Haber Kaynağı ve hikayeler aracılığıyla arkadaşlarınız, aileniz ve etki sahibi kişilerle aranızdaki mesafeyi kapatıp, onlarla daha yakın iletişim kurabilirsiniz.

Dünyanızı paylaşabileceğiniz bu uygulamada, popüler şablonlarla Reels videolarınızı kolayca oluşturabilir veya eksiksiz düzenleme araçları paketiyle yaratıcılığınızı ön plana çıkarabilirsiniz. Profilinizi özelleştirerek, nasıl görüneceğinizi ve gönderilerinizi kimlerle paylaşacağınızı belirleyebilirsiniz. Ayrıca, içerik üreticisi olarak da faaliyet gösterebilir veya Marketplace bölümünde satış yaparak hobinizi ek işe dönüştürebilirsiniz.

Günlük hayatınızın samimi anlarını 24 saat içinde kaybolan hikayelerle kutlayabileceğiniz bu uygulamada, dünyanızı paylaşarak diğer kullanıcılarla etkileşime geçebilirsiniz. Özetle, bu uygulama size ilgi alanlarınızı keşfetmek, bağlantı kurmak ve dünyanızı paylaşmak için birçok fırsat sunuyor.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.