below header
QR Kod
F3: Dating, Meet, Chat

F3: Dating, Meet, Chat

2.0.1 geliştirici F3
(0 İncelemeler) Şubat 27, 2024
F3: Dating, Meet, Chat F3: Dating, Meet, Chat F3: Dating, Meet, Chat F3: Dating, Meet, Chat

En Son Versiyon

Versiyon
2.0.1
Güncelle
Şubat 27, 2024
Geliştirici
F3
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
cool.f3
Şimdi İndir

F3: Dating, Meet, Chat Hakkında Daha Fazla

F3 is an easy way to meet and chat with new people nearby. Whether it’s casual dating or finding love, F3 can be used by anyone and everyone.

F3 ücretsiz bir uygulamadır. Yeni insanlarla tanışmak için hemen indirin!

Biz, sizin bilgilerinizi hiçbir bilinmeyen üçüncü taraflarla paylaşmayacağız. Tüm kişisel veriler F3 gizlilik politikası şartlarına göre işlenir. Daha fazla bilgi burada bulunabilir: http://www.f3.cool/privacy

Uygulamayı indirip kullanmak ücretsizdir, ancak isteğe bağlı olarak F3 Plus adında bir ücretli özellik sunuyoruz (premium özellikler arasında: sizi beğenen herkesi görmek, sınırsız bir şekilde kaydırmak, günde 5 ücretsiz süper beğeni dahil, reklamsız uygulama kullanımı). F3 Plus aboneliğinin maliyeti 7 gün için 3,99 USD, 1 ay için 8,99 USD ve 3 ay için 19,99 USD'dir. Fiyatlar ABD dışındaki ülkelerde değişebilir ve önceden bildirim olmaksızın değiştirilebilir. F3 Plus satın almayı seçerseniz, ödeme iTunes Hesabınıza yüklenecek ve hesabınız mevcut abonelik döneminin bitiminden önce 24 saat içinde yenileme için ücretlendirilecektir. Otomatik yenileme satın alındıktan sonra kullanıcı iTunes Hesabı Ayarlarına giderek her zaman kapatılabilir. Eğer sunulursa, ücretsiz deneme süresinin kullanılmamış bir kısmı, o yayını satın alırsanız kaybedilir. Geçerli abonelik dönemi içinde mevcut abonelik iptal edilemez. F3 Plus satın almamayı tercih ederseniz, F3'ü ücretsiz olarak kullanmaya devam edebilirsiniz.

Gizlilik: https://f3.cool/privacy

Şartlar: https://f3.cool/terms

F3, ücretsiz bir uygulamadır. Ancak, isteğe bağlı olarak F3 Plus adında bir ücretli özellik sunuyoruz. Bu özellik, daha fazla özellik ve ayrıcalık sağlar. F3 Plus aboneliği, haftalık, aylık veya üç aylık olarak satın alınabilir ve fiyatlar ülkelere göre değişebilir. Abonelik yenileme otomatik olarak gerçekleşir ve istediğiniz zaman kullanıcı ayarlarından kapatılabilir. Ücretsiz bir deneme süresi sunulursa, satın alındığında kullanılmamış süre kaybedilir. Geçerli abonelik dönemi içinde abonelik iptal edilemez. F3 Plus satın almayı tercih etmezseniz, F3'ü ücretsiz olarak kullanmaya devam edebilirsiniz.

F3, kullanıcıların gizliliğine önem verir ve kişisel verilerinizi gizlilik politikası şartlarına göre işler. Daha fazla bilgi için lütfen gizlilik politikamızı ziyaret edin. Uygulamayı kullanmaya devam ederek, bu şartları kabul etmiş olursunuz. Lütfen şartlarımızı ve gizlilik politikamızı dikkatle okuyun ve uygulamayı kullanmadan önce anladığınızdan emin olun. F3'ü kullanarak, yeni insanlarla tanışabilir ve keyifli bir sosyal deneyim yaşayabilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.