header
QR Kod
EWA Kids: Çocuk için İngilizce

EWA Kids: Çocuk için İngilizce

2.1.16 geliştirici Lithium Lab Pte Ltd
(0 İncelemeler) Nisan 13, 2024
EWA Kids: Çocuk için İngilizce EWA Kids: Çocuk için İngilizce EWA Kids: Çocuk için İngilizce EWA Kids: Çocuk için İngilizce EWA Kids: Çocuk için İngilizce EWA Kids: Çocuk için İngilizce

En Son Versiyon

Versiyon
2.1.16
Güncelle
Nisan 13, 2024
Geliştirici
Lithium Lab Pte Ltd
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.ewa.ewakids
Şimdi İndir

EWA Kids: Çocuk için İngilizce Hakkında Daha Fazla

EWA Kids, ekip tarafından yaratılan EWA: Dilleri Öğrenin uygulamasıyla size sunulan İngilizce'yi öğrenmek için 5-12 yaş arası çocuklar için etkileşimli bir platformdur.

EWA Kids, çocukların İngilizce öğrenmelerine yardımcı olan bir uygulamadır. Yüzlerce uyarlanmış çocuk kitabı, çizgi film karakterleri ve yeni kelimelerle birlikte 1000'den fazla bilgi kartı içeren dersler sunar. Bu sayede çocuğunuzun İngilizce seviyelerine kısa sürede ulaşmasına yardımcı olur. Uygulama, renkli çizimler, net telaffuz örnekleri ve kullanım kolaylığı ile çocukların oyunlaştırma yoluyla öğrenmelerini sağlayan yenilikçi bir öğrenme deneyimini sunar. EWA Kids, reklamsız ve çocukların %100 güvende olduğu bir uygulamadır. Bu sayede çocuğunuzun kendi başına oynamasına izin verebilirsiniz. Ayrıca, çocuğunuzun ilerlemesini takip edebilmek için düzenli e-posta alabilirsiniz. Lütfen dikkat: Tüm derslere ve özelliklere erişebilmek için EWA Kids aboneliğine ihtiyacınız olacaktır. Uygulamanın sunmuş olduğu dersler, cihazınızın diline göre değişiklik gösterebilir. Ödeme, satın alma onayı sırasında Google Play Hesabınıza yüklenecektir. Ayrıca, aboneliğinizin bitiminden 24 saat önce otomatik olarak yenilenecek ve yenileme ücreti tahsil edilecektir. Abonelikler, kullanıcı tarafından yönetilebilir ve istenildiğinde kullanıcı hesap ayarlarından otomatik yenilemenin kapatılması mümkündür. Ayrıca, ücretsiz deneme süresinin kullanılmayan kısmı, kullanıcı bir yayına abone olursa kaybolacaktır. Gizlilik Politikası: https://appewa.com/kids/privacy_policy Kullanım Koşulları: http://appewa.com/kids/terms Uygulamanın gizlilik politikası ve kullanım koşulları, çocukların güvenliğini ve gizliliğini korumayı amaçlamaktadır. Bu nedenle, çocuğunuzun güvenli bir şekilde öğrenme deneyimini yaşamasını sağlar.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.