header
QR Kod
EWA English: İngilizce Öğren

EWA English: İngilizce Öğren

9.8.0 geliştirici Lithium Lab Pte Ltd
(0 İncelemeler) Nisan 08, 2024
EWA English: İngilizce Öğren EWA English: İngilizce Öğren EWA English: İngilizce Öğren EWA English: İngilizce Öğren EWA English: İngilizce Öğren EWA English: İngilizce Öğren

En Son Versiyon

Versiyon
9.8.0
Güncelle
Nisan 08, 2024
Geliştirici
Lithium Lab Pte Ltd
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.ewa.ewaapp
Şimdi İndir

EWA English: İngilizce Öğren Hakkında Daha Fazla

EWA Learn English Language, İngilizce öğrenmek için benzersiz bir yöntemdir. EWA, İngilizce öğrenmek, konuşmak, okumak, yazmak ve anlamak isteyenler ile İngilizce argo ve deyimleri öğrenerek bilgilerini geliştirmek isteyen HERKES İÇİN UYGUNDUR. EWA ile tek tuşla çeviri ile İngilizce kitap okuyacak, ünlülerle İngilizce konuşma pratiği yapacak, film ve TV dizileri ile İngilizce dersleri alacak, oyunlar ve simülatörlerle kelime ezberleyeceksiniz. EWA ile İngilizce öğrenmek rahat, kolay ve eğlencelidir!

EWA, 60 milyondan fazla insanın İngilizce öğrenmesine yardımcı olan bir uygulamadır. Hemen Katıl! Uygulama, memler, gifler ve popüler filmlerden ve TV dizilerinden 15.000'den fazla klip içeren aşamalı bir İngilizce öğrenme programıdır. Kurslar, konuya göre düzenlenir ve A1'den C1'e kadar seviyelere ayrılır, böylece herkes İngilizceyi sıfırdan öğrenebilir veya ilerleyip bir sonraki seviyeye geçebilir.

EWA kursları, İngilizceni geliştirmek ve hayalindeki işe girmek, özgürce seyahat etmek ve yeni arkadaşlar edinmek için ihtiyacın olan her şeye sahiptir. Uygulamada seslendirme içeren kitaplar ve makaleler bulunur. Ayrıca, 10.000'den fazla kitap, makale ve sesli kitap da mevcuttur. Bu kitapları seçerek okuma becerilerini geliştirebilir, bilinmeyen kelimeleri hızlıca çevirebilir ve İngilizce telaffuzunu geliştirebilirsin.

İngilizce kitaplar okumak, kelime dağarcığını önemli ölçüde geliştirmene ve İngilizceyi kulaktan kulağa daha iyi anlamana yardımcı olacaktır. Ayrıca, Oxford Topics Diyalogları sayesinde pasaport kontrolünde, yol tarifinde veya bir kafede sipariş verirken nasıl konuşulacağını öğrenebilirsin. Bu diyaloglar, günlük konulara ilişkin konuşma becerilerini geliştirmek için Oxford Reading University ile işbirliği içinde geliştirilmiştir.

EWA'da ayrıca hız ve beceri için oyunlar da bulunur. Bu oyunlar, İngilizce öğrenmenin ve kelime dağarcığını genişletmenin eğlenceli ve heyecan verici bir yoludur. Oyunlar arasında resimleri eşleştirme, düelloda diğer kullanıcılarla yarışma ve gizlenmiş kelimeleri bulma gibi seçenekler vardır.

EWA ile sadece günde 5 dakika harcayarak iletişim için gerekli kelimeleri ve cümleleri öğrenebilirsin. Uygulamada ayrıca 40.000'den fazla bilgi kartından İngilizce kelimeleri seçerek benzersiz bir aralıklı tekrarlama sistemi ile öğrenebilirsin. EWA, ilerlemenizi izlemenize ve sonuçlarınızı diğer binlerce insanla karşılaştırmanıza yardımcı olacaktır.

EWA ile İngilizce öğrenmek artık ezber ve sinirli öğretmenler olmadan mümkün! Kendi hızında öğren, gerçek konuşma kelime dağarcığına hakim ol, İngilizce seviyeni geliştir ve eğlenceli ve hızlı bir şekilde hedefine doğru ilerle. EWA ile İngilizceyi gerçekten anlamaya başlayacak ve akıcı bir şekilde konuşabileceksin.

EWA uygulamasını indir ve binlerce ücretsiz kaynağın ve kursun keyfini çıkar! Gelişmiş özelliklere erişmek için EWA Premium aboneliği gereklidir. Abonelik, ödeme süresinin bitiminden önce

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.