header
QR Kod
Evrensel TV Uzaktan Kumandası

Evrensel TV Uzaktan Kumandası

1.6.5 geliştirici SensusTech LLC
(0 İncelemeler) Nisan 28, 2024
Evrensel TV Uzaktan Kumandası Evrensel TV Uzaktan Kumandası Evrensel TV Uzaktan Kumandası Evrensel TV Uzaktan Kumandası Evrensel TV Uzaktan Kumandası Evrensel TV Uzaktan Kumandası

En Son Versiyon

Versiyon
1.6.5
Güncelle
Nisan 28, 2024
Geliştirici
SensusTech LLC
Kategoriler
Araçlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
sensustech.universal.tv.remote.control
Şimdi İndir

Evrensel TV Uzaktan Kumandası Hakkında Daha Fazla

TV'nizin daha fazla verim almak ister misiniz? Bu konuda size yardımcı olabilmek için buradayız - aslında tam da yüzden tüm TV'ler ile uyumlu UniMote - Evrensel Uzaktan Kumanda uygulamasını yarattık. Uygulamamız size TV'nizi kontrol etmeniz konusunda yardımcı olacaktır. Android cihazınız Akıllı TV, Samsung, LG, Android TV, Google TV, Roku, Fire TV, Sony vb. için uzaktan kumanda işlevi görecek. Hem Akıllı TV'leri (Wi-Fi kullanarak) hem de Akıllı Olmayan TV'leri (IR Blaster kullanarak) kontrol edebilirsiniz.

UniMote, akıllı telefonunuzu bir TV uzaktan kumandasına dönüştüren kullanışlı bir uygulamadır. Peki normal bir TV uzaktan kumandanız varsa neden UniMote kurulumu ile uğraşmak isteyesiniz ki? Bu sorunun cevabı çok basit, çünkü UniMote'un size sağladığı birçok avantaj vardır.

Öncelikle, akıllı telefonunuz her zaman yanınızda olduğu için TV için uzaktan kumanda aramanıza artık gerek yok. Bu sayede TV Uzaktan Kumandanız artık hiçbir zaman kaybolmayacak.

İkinci olarak, normal kumanda ile aynı fonksiyonlara ve hatta daha fazlasına sahiptir. Ekran yansıtma, akıllı paylaşım, ekran yayını gibi özelliklerin hepsi UniMote ile gelmektedir.

Nasıl oluyor? Öyleyse neden birlikte göz atmıyoruz? Dürüst olmak gerekirse, akıllı telefonunuzu eski TV uzaktan kumandanızdan daha iyi kullanırsınız. Ayrıca ihtiyaçlarınıza göre özelleştirip ayarlayabilirsiniz.

Örneğin, tüm markalar için temel bir uzaktan yansıtma ekranıyla başlayabilirsiniz! Hisense, TCL, Roku TV ve listede olmayan diğer markalar da uyumludur. Ayrıca, en sevdiğiniz videoları TV'de yayınlayabilir ve daha büyük ekranda izleyebilirsiniz. Bu sayede telefonunuzu evrensel TV uzaktan kumandası olarak kullanarak doğaya da bir nebze de olsa yardımcı olabilirsiniz, çünkü bir daha pil satın almanıza gerek kalmaz.

UniMote, aynı düğmeler ve arayüzü kullanır ve yeni özelliklerle sadece pozitif deneyimler yaşarsınız. Artık Amazon Fire Stick, Samsung, Roku Stick, Xiaomi veya Panasonic gibi tüm TV'ler ile uyumludur, yani sizin için önemli olan markaya bakmaksızın kullanabilirsiniz.

UniMote ile daha fazla fonksiyona sahip olursunuz. WiFi kullanarak akıllı TV'nizi ve hatta IR blaster kullanarak akıllı olmayan TV'nizi kontrol edebilirsiniz. Samsung, LG, Android TV, TCL, Roku, Hisense, Vizio, Insignia gibi birçok TV markası ile uyumludur. Ayrıca TV'nizle daha kolay etkileşim için ekran yansıtma özelliğinden de faydalanabilirsiniz.

Dikkat: Geleneksel IR TV cihazları için dahili IR blaster'lı Android cihaz gereklidir. Smart TV cihazlarına bağlanabilmek için hem Smart TV hem de Android cihaz aynı ağa bağlı olmalıdır.

UniMote'u kurarak hayatınızı bir adım daha kolaylaştırın. Akıllı telefonunuzu tüm TV'ler için bir uzaktan kumandaya dönüştürün. Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde eski uzaktan kumandanız gibi ama daha kompakt olanı kullanabilirsiniz. Ayrıca kendi zevkinize göre kişiselleştirebilirsiniz. Teknolojik gelişmeleri kabul edin ve UniMote ile rahatlığın keyfini çıkarın.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.