header
QR Kod
Eureka - Beyin Eğitimi

Eureka - Beyin Eğitimi

2.6.1 geliştirici Infinity Games, Lda
(0 İncelemeler) Mayıs 21, 2024
Eureka - Beyin Eğitimi Eureka - Beyin Eğitimi Eureka - Beyin Eğitimi Eureka - Beyin Eğitimi Eureka - Beyin Eğitimi Eureka - Beyin Eğitimi

En Son Versiyon

Versiyon
2.6.1
Güncelle
Mayıs 21, 2024
Geliştirici
Infinity Games, Lda
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.infinitygames.eureka
Şimdi İndir

Eureka - Beyin Eğitimi Hakkında Daha Fazla

Eğer zeki olduğunuzu düşünüyorsanız, iki kere düşünün!

Eureka, gerçek bir deha olanlar için en uygun zekâ oyunlarından biridir. 50'den fazla mini oyun barındıran Eureka, beyin yeteneklerinize meydan okur ve beyin aktivitesini arttırarak alışkanlık haline gelir. Bu oyun, beyninizi harekete geçirerek üstün yeteneklerinizi ortaya çıkarır.

Eureka, her zaman hoşlanacağınız eğlenceli bilmeceler ve mini oyunlarla doludur. Her bir zekâ oyunu farklıdır ve zekânızı zorlayan, orijinal ve yaratıcı bilmeceler içerir.

Arkadaşlarınızdan daha zeki olduğunuzu düşünüyor musunuz? Eureka'da 50'den fazla farklı mini zekâ oyununu başarabilir misiniz? Bu oyun, beyin aktivitenizi arttırarak sınırlarınızı zorlar ve zekânızı geliştirir.

Oyunun özellikleri arasında beyninizi saatlerce aktif tutan çeşitli oyunlar, her seviyede farklı bir zekâ oyunu, kolay öğrenme ve odaklanma yeteneğinizi geliştiren oyunlar yer almaktadır.

Beyninizi bu zorlu mücadeleye dahil edin ve ne kadar yaratıcı bir zekânız olduğunu keşfedin! Infinity Games, en güzel oyun deneyimini yaşatmayı hedefleyen oyunlar sunar. Sadelikten yana olan bu oyunların amacı, insanların dinlenirken düşünmelerini sağlamaktır.

Eğer bu çalışmadan memnun kaldıysanız, bizimle Facebook veya Instagram üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Infinity Games, her zaman yeni bulmaca oyunları sunmaya ve oyun severler için en iyi deneyimi sağlamaya devam edecektir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.