header
QR Kod
Erişilebilirlik Tarayıcısı

Erişilebilirlik Tarayıcısı

2.4.1.583132255 geliştirici Google LLC
(0 İncelemeler) Nisan 23, 2024
Erişilebilirlik Tarayıcısı Erişilebilirlik Tarayıcısı Erişilebilirlik Tarayıcısı Erişilebilirlik Tarayıcısı Erişilebilirlik Tarayıcısı Erişilebilirlik Tarayıcısı

En Son Versiyon

Versiyon
2.4.1.583132255
Güncelle
Nisan 23, 2024
Geliştirici
Google LLC
Kategoriler
Araçlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.google.android.apps.accessibility.auditor
Şimdi İndir

Erişilebilirlik Tarayıcısı Hakkında Daha Fazla

Erişilebilirlik Tarayıcısı, uygulamaların kullanıcı arayüzünü tarayarak uygulamalarda erişilebilirliği iyileştirmeyle ilgili öneriler sunan bir araçtır. Erişilebilirlik Tarayıcısı sayesinde geliştiricilerin yanı sıra tüm kullanıcılar, erişilebilirlikle ilgili birçok iyileştirmeyi hızlı ve kolay bir şekilde yapabilir. Örneğin, küçük dokunma hedeflerini büyütebilir, metin ve görüntülerin kontrastını artırabilir ve etiketlenmemiş grafik öğelerine içerik açıklaması ekleyebilirsiniz.

Uygulama Tanımı: Bu uygulama, daha geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşmak ve özellikle engelli kullanıcılar için daha kapsayıcı bir deneyim sunmak için erişilebilirlik özelliklerinin iyileştirilmesini sağlamayı amaçlar. Bu sayede kullanıcı memnuniyetini, uygulama puanlarını ve kullanıcıları elde tutma oranını arttırmaya yardımcı olur.

Erişilebilirlik Tarayıcısı: Bu özellik, uygulamanızda iyileştirme önerileri sunarak erişilebilirlik özelliklerinin uygulamaya nasıl entegre edileceğine dair karar vermenize yardımcı olur. Geliştirme ekibinizle bu önerileri kolayca paylaşabilirsiniz.

Erişilebilirlik Tarayıcısı'nı kullanma: Bu özelliği kullanmak için, uygulamanızı açarak Erişilebilirlik Tarayıcısı hizmetini etkinleştirmeniz gerekir. Daha sonra taramak istediğiniz uygulamaya giderek kayan Erişilebilirlik Tarayıcısı düğmesine dokunabilirsiniz. Tek bir tarama yapabileceğiniz gibi birden fazla arayüze yayılmış kullanıcı yolculuğunun tamamını da kaydedebilirsiniz. Daha detaylı talimatlar için başlangıç kılavuzundaki adımları takip edebilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi: Erişilebilirlik Tarayıcısı'nın nasıl çalıştığı hakkında daha fazla bilgi edinmek için kısa bir videoya göz atabilirsiniz. Ayrıca daha detaylı bilgilere başlangıç kılavuzundan ulaşabilirsiniz.

İzin Bildirimi: Bu uygulama bir erişilebilirlik hizmetidir. Etkin olduğunda, işlevini yerine getirmesi için pencere içeriğini getirme ve işlemlerinizi gözlemleme izinlerine ihtiyaç duyar. Bu izinler, erişilebilirlik özelliklerinin kullanılması için gereklidir ve kullanıcıların daha iyi bir deneyim yaşamalarını sağlamak için uygulamanın çalışması için gereklidir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.