below header
QR Kod
Episode - Choose Your Story

Episode - Choose Your Story

25.20 geliştirici Episode Interactive
(0 İncelemeler) Mart 27, 2024
Episode - Choose Your Story Episode - Choose Your Story Episode - Choose Your Story Episode - Choose Your Story Episode - Choose Your Story Episode - Choose Your Story

En Son Versiyon

Versiyon
25.20
Güncelle
Mart 27, 2024
Geliştirici
Episode Interactive
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.episodeinteractive.android.catalog
Şimdi İndir

Episode - Choose Your Story Hakkında Daha Fazla

Episode lets you LIVE your stories with love, romance, adventure, and drama. Wouldn’t it be amazing if YOU were a character in your favorite story? Episode lets you do just that with over 150,000 gripping stories, where you make choices that matter.

Episode, milyarlarca okunma ve 150.000'den fazla hikayesiyle, kendi kaderinizi seçebileceğiniz etkileşimli hikayelerin muazzam bir koleksiyonudur. Ya da yaratıcı olun ve kendi hikayenizi yazın!

Nasıl çalışır? Avatarınızı özelleştirin ve kıyafetinizi tasarlayın Favori karakterlerinizle ilişkiler geliştirin - rakipleriniz mi yoksa Romeolarınız mı olacaklar? Seçimlerinizle kaderi değiştirin Farklı sonuçları keşfedin Binlerce farklı dünyaya kendinizi kaptırın, seçenekler sonsuzdur!

Favori Kitap Kulübünüzü bulun, kitap kulübü üyeleriyle okuma meydan okumasına katılın ve ödüller kazanın!

Sadece sevdiğiniz hikayeleri okumakla kalmaz, aynı zamanda kendi hikayelerinizi de yazabilirsiniz! Episode platformunda kendi etkileşimli hikayelerinizi yazın ve yayınlayın, milyonlarca okuyucuya ulaşın.

Favori hikayelerimizden bazıları:

OYUNCUYU SEVME: Bekarlarla dolu bir evde aşkı arıyorsunuz! Ama dikkat edin, hepsi doğru nedenlerle burada değil. Rüyalarınızdaki kişiye aşık mı olacaksınız yoksa oyunu oynayarak ayrılacak mısınız?

RUH EŞİ OYUNU: Uzmanlar sizin için mükemmel eşinizi buldu! Onu bulursanız, evinize 1 milyon dolar ve bir koca götüreceksiniz. Ama dikkat, onun sizin için uygun olup olmadığını ancak evlendiğinizde öğreneceksiniz.

KİRALIK ERKEK ARKADAŞ: Eski sevgilinizin düğününe davet almanın ne kadar kötü olduğunu düşünün! Bir de tarihsiz gitmek zorunda olsanız ne yapardınız? Neyse ki, en iyi arkadaşınız sizi kurtarmaya geldi! Sahte bir ilişki yaşarken onun cazibesine karşı koyabilecek misiniz?

GÜZEL VE MAFYA: Şehirdeki en korkulan mafya patronu sizinle evlenmek istiyor! Ne yazık ki, arzu etmekle nefret etmek arasında sıkışıp kaldınız. Cezbedici gücüne karşı koyabilecek misiniz ve aşkın mümkün olduğuna inanmaya cesaret edebilecek misiniz?

MİLYARDER BEKÂRLAR: Yeni bir gerçeklik şovunun yarışmacısısınız ve 7 yoksul kızla 7 milyarder arasında seçim yapmalısınız. Aşkı bulacak mısınız, yoksa parayı alıp kaçacak mısınız?

DAHA FAZLASI… her hafta yeni hikayeler ekleniyor!

PRETTY LITTLE LIARS ve tüm ilgili karakterler ve öğeler © & ™ Warner Bros. Entertainment Inc.

Lütfen unutmayın ki Episode oynamak ücretsizdir, ancak gerçek para ile oyun içi eşyalar satın alabilirsiniz. İçerik satın alma yeteneğini sınırlamak isterseniz, Google Play Store içinden Ayarlar menüsünde bir PIN oluşturabilirsiniz.

Bu uygulamanın

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.