header
QR Kod
Eodev.com - Çalışma Uygulaması

Eodev.com - Çalışma Uygulaması

5.196.0 geliştirici Brainly
(0 İncelemeler) Haziran 07, 2024
Eodev.com - Çalışma Uygulaması Eodev.com - Çalışma Uygulaması Eodev.com - Çalışma Uygulaması Eodev.com - Çalışma Uygulaması Eodev.com - Çalışma Uygulaması Eodev.com - Çalışma Uygulaması

En Son Versiyon

Versiyon
5.196.0
Güncelle
Haziran 07, 2024
Geliştirici
Brainly
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
co.brainly
Şimdi İndir

Eodev.com - Çalışma Uygulaması Hakkında Daha Fazla

Önünüzde seni bekleyen onlarca sınav var ve ders çalışmakta zorluk mu çekiyorsun? Eğitim aldığın konularda çözemediğin bir soru olduğunda bunu soracak birini bulamıyor musun? Brainly / Eodev ile artık bunlar problem olmaktan çıkıyor. Çünkü Brainly / Eodev ile Matematik, Türkçe, İngilizce, Tarih, Edebiyat, Almanca gibi onlarca dersle ilgili sorularına çok kısa zamanda cevap alabilirsin.

Sayılarla Brainly, dünya çapında 350 milyon kullanıcısı olan ve 35'ten fazla ülkede hizmet veren bir eğitim uygulamasıdır. Uygulama, 95 milyon soruyu yanıtladığı ve kullanıcıların sorularını beklediği bir platformdur.

Brainly / Eodev, en çok soru ve cevabın olduğu ders ve sınıf seviyelerine sahiptir. Matematik, edebiyat, İngilizce, Almanca, tarih gibi birçok dersin yanı sıra uzay geometri gibi zor konular da bulunmaktadır. Bu sayede öğrenciler, derslerinde zorlandıkları konulardaki sorularını sorabilir ve matematiğin yanı sıra zeka soruları da sorarak genel olarak öğrenimlerini geliştirebilirler.

Uzman topluluk üyeleri, öğrencilere İngilizce, Almanca, tarih, Fransızca, edebiyat, fizik, biyoloji, Türkçe, sağlık, mantık, matematik, dil ve anlatım, geometri gibi birçok derste yardımcı olmaktadır. Dil derslerinde de uygulamada soru sorma ve cevaplar bulma imkanı bulunmaktadır.

Brainly / Eodev, baştan sona ücretsiz bir uygulamadır ve amaçlarından biri de öğrencilerin eğitim bilgilerine kolayca ulaşmalarını sağlamaktır. Topluluk uzmanları, öğrencilere ders konularında, kişisel gelişimle ilgili sorularda ve sınav dönemlerinde hızlandırılmış soru çözümü gibi konularda gönüllü olarak yardımcı olmaktadır.

Brainly / Eodev, LGS ve YKS gibi sınavlara hazırlanan öğrencilere de uzman topluluk üyeleri aracılığıyla yardımcı olmaktadır. Öğrenciler, sınava yönelik hızlandırılmış soru çözümleri ve binlerce kitap sorusu ile eksik yanlarını görebilir ve hızlarını artırabilirler.

Brainly / Eodev, her ay 350 milyon öğrenci tarafından kullanılan, uzman eğitimciler tarafından tavsiye edilen ve Eba ve Mebbis gibi sistemlerle uyumlu bir online eğitim platformudur. Uygulama, 400.000'den fazla 5 yıldızlı yorum toplamıştır ve öğrencilerin hemen indirip kullanabilecekleri bir platformdur.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.