header
QR Kod
English Grammar Tests

English Grammar Tests

1.2.1 geliştirici Eductify
(0 İncelemeler) Nisan 30, 2024
English Grammar Tests English Grammar Tests English Grammar Tests English Grammar Tests English Grammar Tests English Grammar Tests

En Son Versiyon

Versiyon
1.2.1
Güncelle
Nisan 30, 2024
Geliştirici
Eductify
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.holucent.grammarf
Şimdi İndir

English Grammar Tests Hakkında Daha Fazla

Learn English grammar right from your phone with this app perfect for all non-native speakers. Thousands of questions with instant explanation, sorted by topic:

Bu uygulama, Türkçe'de temel dilbilgisi konularını öğrenmek ve pekiştirmek için tasarlanmıştır. Bu konular arasında, isimler (çoğul, sayılabilir ve sayılamaz, bölümler/ölçü birimleri...), makaleler (bir, bir tane, o, sıfır makale), sıfatlar ve zarflar (karşılaştırmalı ve üstünlük derecesi. As veya than? İyi mi yoksa iyi mi? Yeterli mi yoksa yeterli kadar mı?), zamirler (özne, yansıma ve sahiplik zamirleri. Orada mı yoksa onun mu? Biraz mı yoksa hiç mi?), zamanlar ve fiiller (geçmiş, şimdiki ve gelecek zamanlar), düzensiz fiiller (begin-began-begun, bring-brought-brought) ve fiil kalıpları (to-infinitive ile takip edilen fiiller veya -ing/gerund ile takip edilen fiiller) yer almaktadır.

Bunun yanı sıra, soru cümleleri, yedeklemeli fiiller (yardımcı fiiller), ön ekler ve son ekler (örneğin, in veya im, ible veya able gibi), birleşik kelimeler, deyimler (atasözleri, benzetmeler, deyimler ve ikilemeler), cümleler ve bağlaçlar (koşullu ve dilek cümleleri) gibi konularda da çalışma imkanı sunmaktadır.

Uygulama, kullanıcıların ilerlemelerini takip edebilecekleri ve istatistiklerini görebilecekleri bir çalışma planı sunmaktadır. Ayrıca, https://www.eductify.com/ adresindeki online testleri de deneyebilirsiniz.

Amacı, kullanıcıların Türkçe dilbilgisi konularını daha iyi anlamalarını ve kullanmalarını sağlamaktır. Uygulamada, öğrenme, uygulama ve değerlendirme olmak üzere üç temel adım bulunmaktadır. Öğrenme aşamasında, kullanıcılar konuları öğrenir ve açıklamaları okur. Uygulama aşamasında, öğrenilen konuları pekiştirme amacıyla alıştırmalar yapılır. Değerlendirme aşamasında ise, kullanıcılar konuları ne kadar iyi öğrendiklerini test edebilirler.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.