header
QR Kod
English Grammar and Vocabulary

English Grammar and Vocabulary

1.3.0 geliştirici SevenLynx
(0 İncelemeler) Nisan 07, 2024
English Grammar and Vocabulary English Grammar and Vocabulary English Grammar and Vocabulary English Grammar and Vocabulary English Grammar and Vocabulary English Grammar and Vocabulary

En Son Versiyon

Versiyon
1.3.0
Güncelle
Nisan 07, 2024
Geliştirici
SevenLynx
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
english.practice.exercises
Şimdi İndir

English Grammar and Vocabulary Hakkında Daha Fazla

«English Grammar and Vocabulary» app has a new approach to English language learning. It offers users a lot of units which help them expand their grammar and vocabulary knowledge.

Bu uygulama, İngilizce öğrenmenin verimli bir yoludur. Her birimde birçok test ve alıştırma sunar. Bugün dilbilgisi mi yoksa yeni kelime hazinem mi öğrenmek istediğinize karar verebilirsiniz.

Önemli olan şudur — içinde büyük ve sıkıcı bir İngilizce ders kitabı bulamayacaksınız. Kendi kitabınızı oluşturacak ve ilginizi çeken konuları öğreneceksiniz. Ve İngilizce öğrenme becerilerinizi istediğiniz gibi değiştirebileceksiniz: dilbilgisi, okuma ve kelime çalışmaları.

Bu uygulama, birimi oluştururken ilginç bir konu seçiyor ve onu farklı etkinliklerle dolduruyoruz. Bunun bir metin olabileceği, tabii ki İngilizce aktif kelimelerle, ya da daha sonra farklı görevlerde görünecek kelimelerin bir listesi olabileceği gibi. Ayrıca ilgi çekici videolar buluyor ve onları yararlı bilgilerle dolduruyoruz.

Birimlerin bir diğeri, belirli bir dilbilgisi konusuna adanmıştır. En zor ve kafa karıştırıcı dilbilgisi konularını seçiyoruz. İlk olarak, bol miktarda örneklerle detaylı bir açıklama yapıyoruz ve daha sonra kullanıcılara egzersizlerle yeni becerilerini geliştirmelerini teklif ediyoruz.

Uygulamamızın en önemli fikirlerinden biri, her birimin bir teori bölümü ve bir pratik bölümü olmasıdır. Bu yaklaşım, kullanıcıların yeni materyali daha kolay öğrenmelerini sağlar. Ve böylece — İngilizce daha hızlı öğrenirler.

Bu uygulama, «İngilizce Dilbilgisi ve Kelime Hazinesi» öğrenmek için ilginç, eğlenceli ve verimli bir yoldur. Her hafta, öğrenciler yeni, yararlı ve ilgi çekici birimler ve testler alırlar. Ayrıca, uygulamanın işlevselliğini açık ve kullanımı kolay hale getiren araçlar ve özellikler ekliyoruz.

Bir diğer önemli konsept ise uygulamanın tamamen ücretsiz olmasıdır. Gizli ödemeler yok.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.