header
QR Kod
English 101 - Learn to Write

English 101 - Learn to Write

1.12 geliştirici Aspul Studios LLC
(0 İncelemeler) Mart 26, 2024
English 101 - Learn to Write English 101 - Learn to Write English 101 - Learn to Write English 101 - Learn to Write English 101 - Learn to Write

En Son Versiyon

Versiyon
1.12
Güncelle
Mart 26, 2024
Geliştirici
Aspul Studios LLC
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.aspulstudios.english101
Şimdi İndir

English 101 - Learn to Write Hakkında Daha Fazla

Learn to write and pronounce English alphabets and numbers with our fun and interactive app.

Bu uygulama, kullanıcıların alfabeleri izlemelerine yardımcı olmak için bir yol sunar. EASY modu, alfabeleri izlemenize yardımcı olacak bir rehber el sağlar. NORMAL modu, yazma hassasiyetinizi geliştirmenize izin verir. FREESTYLE modu ise benzersiz tarzınızda yazmanızı ve diğer modlardan anlamınızı kontrol etmenizi teşvik eder.

Yeni alfabeleri ve sayıları öğrenirken, uygulamadan doğrudan arkadaşlarınızla puanlarınızı paylaşabilirsiniz. İlerlemenizi kutlayın ve diğerlerine ilham verin!

Uygulamamız tamamen reklamsızdır, bu da başlangıçtan itibaren kesintisiz ve kesintisiz bir öğrenme yolculuğu sağlar. Ücretsiz olarak birkaç alfabe ve sayı denedikten sonra, tam içeriğe basit bir uygulama içi satın alım ile erişebilirsiniz.

Geri bildiriminizi bekliyoruz! Gelecekteki güncellemeler için yeni özellikler önermek için aspulstudios.com/ingilizce/android/contact adresini ziyaret edin. Uygulamamızın faydalı olduğunu düşünüyorsanız, onu arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşın. Teşekkür ederiz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.