header
QR Kod
Empires & Puzzles: Match-3 RPG

Empires & Puzzles: Match-3 RPG

67.1.0 geliştirici Zynga
(0 İncelemeler) Haziran 04, 2024
Empires & Puzzles: Match-3 RPG Empires & Puzzles: Match-3 RPG Empires & Puzzles: Match-3 RPG Empires & Puzzles: Match-3 RPG Empires & Puzzles: Match-3 RPG Empires & Puzzles: Match-3 RPG

En Son Versiyon

Versiyon
67.1.0
Güncelle
Haziran 04, 2024
Geliştirici
Zynga
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.smallgiantgames.empires
Şimdi İndir

Empires & Puzzles: Match-3 RPG Hakkında Daha Fazla

Empires & Puzzles, 3'lü eşleştirme savaşları, heyecan verici PVP düelloları ve inşa ettiği güçlü kalesi ile tamamen yeni bir RPG oyunu deneyimi sunuyor. Şimdi savaşa katıl!

Empires & Puzzles, savaş ve strateji oyunudur. Harika kombolar kullanarak birliklerini savaşa gönderir, muazzam bir savaş kalesi inşa edersin ve yüzlerce güçlü kahraman ve birlik toplarsın. PvP savaşlarında global oyunculara karşı savaşırsın ve kahramanlarını, binalarını ve özel güçlerini yükseltirsin. Ayrıca ittifak kurarak güçlü Titanlara karşı savaşırsın.

Oyun, görkemli bir fantezi dünyasında detaylı canavarları, kahramanları ve görsel efektleri ile inanılmaz grafikler sunar. Bu heyecan verici oyunu oynamak için Facebook sayfamızı takip edebilirsin.

Empires & Puzzles, ücretsiz bir oyundur ve isteğe bağlı olarak oyun içi satın alma seçeneği sunar. Bu seçenek, oyun deneyimini daha da heyecanlı kılmak için kullanılabilir. Ancak uygulama içi satın almaları kullanmak istemiyorsan, cihazının ayarlarından bu özelliği devre dışı bırakabilirsin.

Gizlilik politikamızı öğrenmek için lütfen http://www.smallgiantgames.com/privacy adresini ziyaret edebilirsin. Ayrıca, oyunu oynamaya başlamadan önce kullanım şartlarını okumanı tavsiye ederiz. Kullanım şartlarını http://www.smallgiantgames.com/terms-of-service/ adresinden bulabilirsin.

Empires & Puzzles indirmek ücretsizdir ve oyun içinde rastgele öge satın alımı yapabilirsin. Bu satın alımların düşme oranları hakkında bilgi, oyun içinde bulunabilir. Eğer oyun içi satın alma işlemlerini devre dışı bırakmak istersen, telefonunun veya tabletinin Ayarlarından uygulama içi satın alımları kapatabilirsin.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.