header
QR Kod
Emoji Merge: Fun Moji

Emoji Merge: Fun Moji

0.26 geliştirici HIGAME Jsc
(0 İncelemeler) Haziran 13, 2024
Emoji Merge: Fun Moji Emoji Merge: Fun Moji Emoji Merge: Fun Moji Emoji Merge: Fun Moji Emoji Merge: Fun Moji Emoji Merge: Fun Moji

En Son Versiyon

Versiyon
0.26
Güncelle
Haziran 13, 2024
Geliştirici
HIGAME Jsc
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.higame.par.alchemy.emoji
Şimdi İndir

Emoji Merge: Fun Moji Hakkında Daha Fazla

Are you looking for the Alchemy game where you have to combine different emoticons and create your own emoji- icon? Emoji Merge: Fun Moji is a cool game you need.

Emoji Merge: Fun Moji uygulamasında amacınız, farklı emoji karakterlerini birleştirerek yeni emojiler oluşturmaktır. Aynı türdeki emojileri kaydırarak, değiştirerek ve eşleştirerek bir araya getirerek heyecan verici yeni kombinasyonlar açın. Emoji Merge, gülücüklerden hayvanlara, yiyecekten bayraklara kadar birçok emoji çeşidi sunar.

Her başarılı kombinasyonla, orijinal bileşenlerinin birleşimini yansıtan yepyeni bir emoji açacaksınız. Dahili sticker özelliği sayesinde, eserlerinizi arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşabilir ve etrafınızdaki herkese neşe ve gülümseme yayabilirsiniz.

Oyun Özellikleri ● Tüm yaş grupları için kolay ve basittir. ● Tamamen ücretsiz oynanabilir. ● Güzel, renkli ve çeşitli görsel emojiler. ● 1.000'den fazla farklı simge. ● Zaman sınırı yok, sınırsız oynama. ● Düzenli güncellemelerle yeni emojiler.

Emoji karıştırma ve eşleştirme dünyasına dalmaya hazır mısınız? Emoji Merge: Fun Moji uygulamasını şimdi indirin ve sonsuz eğlence ve heyecan için kendi karışımlarınızı oluşturmaya başlayın!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.