header
QR Kod
Emma's World - Town & Family

Emma's World - Town & Family

2.5 geliştirici Beansprites LLC
(0 İncelemeler) Mart 09, 2024
Emma's World - Town & Family Emma's World - Town & Family Emma's World - Town & Family Emma's World - Town & Family Emma's World - Town & Family Emma's World - Town & Family

En Son Versiyon

Versiyon
2.5
Güncelle
Mart 09, 2024
Geliştirici
Beansprites LLC
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.beansprites.emmasworldtownandfamilyFREE
Şimdi İndir

Emma's World - Town & Family Hakkında Daha Fazla

You’re invited Home with Emma to play with her and all of her family and friends in her gigantic world - Emma’s World, a fun, imaginative Dollhouse game filled with interactive homes, shops, schools, hospitals, and many rooms to explore!

Bütün aile için eğlenceli bir dijital bebek evi olan Emma'nın Kasabası, keşfedilecek 50'den fazla farklı mekanla dolu olması nedeniyle saatlerce oynayabileceğiniz en büyük hayalî bebek evi oyunlarından biri haline geliyor!

Emma ile kendi dünyanızı kendi evinizde yaratın ve arkadaşlarınızın evlerini, mağazaları, marketi ve bu devasa kasabanın sunabileceği her şeyi keşfetmek için dışarı çıkın! Yeniden oynanma değerinin büyük bir miktarı sizi bekliyor!

Hayal gücünüzle hayalinizdeki kasabayı yaratın! Emma'nın Dünyası ve Kasabası sizin istediğiniz her şey olabilir! Hikayeler yaratın, karakterlerle etkileşime girin ve bu sizin dünyanız olsun diye kendi özel karakterlerinizi oluşturun!

Emma size kasabasını devralmanızı, arkadaşlarınızı getirmenizi, partiye katılmanızı ve eğlenceli bir şekilde aktif bir şehirde keşfetmenizi davet ediyor. Yapacak o kadar çok şey var ki, hiçbir zaman fikirleriniz tükenmeyecek!

**Önemli noktaları vurgulamak gerekirse, Emma'nın Kasabası aileler için eğlenceli bir dijital bebek evi oyunu, oyuncuların kendi kasabalarını hayal güçleriyle yaratmalarına izin veriyor ve devasa bir şehirde birçok farklı mekan ve aktivite keşfetmelerine olanak sağlıyor. Oyunun yeniden oynanabilirliği büyük bir değere sahip ve oyuncular kendi hikayelerini ve karakterlerini oluşturarak oyunu daha da kişiselleştirebiliyorlar. Emma'nın Kasabası, arkadaşlarınızla birlikte eğlenceli bir şekilde keşfedebileceğiniz aktif bir şehir sunuyor ve sınırsız fikirlerinizle hayal ettiğiniz kasabayı yaratmanıza olanak sağlıyor.**

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.