header
QR Kod
Email for Outlook, Hotmail

Email for Outlook, Hotmail

nativemail-1.28.0-play geliştirici A1 Office Apps
(0 İncelemeler) Haziran 02, 2024
Email for Outlook, Hotmail Email for Outlook, Hotmail Email for Outlook, Hotmail Email for Outlook, Hotmail Email for Outlook, Hotmail Email for Outlook, Hotmail

En Son Versiyon

Versiyon
nativemail-1.28.0-play
Güncelle
Haziran 02, 2024
Geliştirici
A1 Office Apps
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.jk.allmail
Şimdi İndir

Email for Outlook, Hotmail Hakkında Daha Fazla

All in One Email is a premium designed email app for Outlook Mail and Hotmail. User can now access their multiple Hotmail and Outlook accounts in one app . It comes with beautiful design, Intuitive actions, Lightning speed and advanced security – In a new powerful email app for Outlook, hotmail and others!

Bu uygulama, Outlook ve Hotmail hesaplarına hızlı ve kolay erişim sağlar! E-postalarınızı kontrol edin, okuyun, yanıtlayın, fotoğraflar gönderin, ekler ekleyin ve görüntüleyin - arkadaşlarınız, aileniz ve meslektaşlarınızla iletişimde kalın. Telefonunuz, tabletiniz veya akıllı saatinizde Outlook e-postanızı yönetmek için yeni özellikler deneyimleyin en verimli şekilde.

Neden bizi seçmelisiniz? - Her bir e-posta hesabı için zamanında özel bildirimler, örneğin 20:00 - 8:00 saatleri arasında 'Çalışma' e-posta adresi 'Rahatsız Etmeyin' moduna ayarlanmıştır - Kullanıcı dostu tasarım, düşünmek zorunda kalmadan, Bayrak, Spam Olarak İşaretle, Tümünü Sil yapabilir, tek tek veya birden fazla e-postayı aynı anda - Temiz ve düzenli gelen kutusu ile düzenli bir şekilde farklı klasörler oluşturma seçeneği - E-postalarınızı hızla bulmanıza yardımcı olmak için Tarih, Alıcı, Konu, Okunmamış, Bayraklı mesajlar veya Ekler ile kolay arama - Otomatik olarak gelen e-postaları belirli klasörlere taşımak veya okundu olarak işaretlemek için kişiselleştirilmiş filtreler - PIN parola ayarlayarak mobil uygulamanızı yetkisiz erişimlere karşı koruyan gelişmiş güvenlik

Ayrıca, tüm büyük e-posta hizmetlerini destekleyen uygulamamız, Microsoft Outlook, Hotmail, MSN Mail veya diğerleri olsun, tüm postalarınızı tek bir yerde toplamak için ekleyebilirsiniz.

Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, rpdev92@gmail.com adresine e-posta gönderin ve size zamanında yardımcı olmaya çalışacağız.

ÖNEMLİ: Mükemmel bir posta yönetim ürünü sunmayı hedefleyen ücretsiz bir resmi olmayan Outlook ve Hotmail e-posta uygulamasıyız.

Not - Bu uygulamanın herhangi bir diğer markayla ilgisi yoktur. Email for Outlook, Hotmail App, Rhophi Analytics LLP'nin bir parçası olan Apps by A1'in bir varlığıdır.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.