header
QR Kod
ELSA Speak: English Learning

ELSA Speak: English Learning

7.4.3 geliştirici ELSA Speak
(0 İncelemeler) Mayıs 27, 2024
ELSA Speak: English Learning ELSA Speak: English Learning ELSA Speak: English Learning ELSA Speak: English Learning ELSA Speak: English Learning ELSA Speak: English Learning

En Son Versiyon

Versiyon
7.4.3
Güncelle
Mayıs 27, 2024
Geliştirici
ELSA Speak
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
us.nobarriers.elsa
Şimdi İndir

ELSA Speak: English Learning Hakkında Daha Fazla

Do you want to improve your English skills and speak more confidently?

ELSA Speak, kişiselleştirilmiş AI İngilizce koçunuz, kendinden emin İngilizce iletişim ve küresel fırsatlar açmanızı sağlar. 8.000'den fazla etkinliğe dalın, İngilizce telaffuz, dilbilgisi, kelime bilgisi gibi hiçbir zaman olmadığı gibi ustalaşın. İster IELTS ve TOEFL sınavlarında başarı sağlayın, ister akademik ve mesleki başarıya kapılar açın.

İngilizce öğrenme uygulamamız, Ana Dil İngilizce'niz ne olursa olsun hızlı bir şekilde düzeyinizi değerlendirebilen ve size İngilizce öğretmenizi öğrenmenize yardımcı olabilen Yapay Zeka (AI) tarafından desteklenmektedir. ELSA, Amerikan aksanıyla konuşmanıza yardımcı olmak, İngilizce kelime ve telaffuzunu öğrenmek ve dilbilgisini geliştirmek için 7.100'den fazla AI dil öğrenme etkinliği ve aracına sahiptir.

ELSA size dinler ve konuşur, adeta gerçek bir insanla pratik yapmak gibi... kendi kişisel öğretmeniniz gibi.

Önemli Özellikler: - Anında Konuşma Tanıma: İngilizce kelimeleri doğru bir şekilde nasıl söyleyeceğinizi gerçek zamanlı geri bildirim ile öğrenin. - Aksan Eğitimi: Eğlenceli egzersizlerde kelimelerin Amerikan İngilizcesi telaffuzunu öğrenerek Amerikan aksanınızı mükemmelleştirin. - Kelime Geliştirme: Günlük konuşmalarda karşınıza çıkan İngilizce kelimeleri ve ifadeleri öğrenin. - Her Yerde İngilizce Öğrenin: Yenilikçi dil uygulamamızdaki atıştırmalık egzersizlerle gün boyunca İngilizce konuşmayı pratik edin. - Kısa Dersler: Benzersiz İngilizce eğitim kurs kataloğumuzda 7.100'den fazla İngilizce dersinden seçim yapın. - Konuşma Yetkinlik Puanı: İngilizce konuşurken konuşma becerilerinizin nicel bir analizini alın ve ilerlemenizi takip edin. - İpuçları ve Öneriler: Seyahat ve iş görüşmeleri gibi 190'dan fazla benzersiz konuda İngilizce konuşma becerileriniz için etkili ipuçları alın. - Sınav ve Test Hazırlığı: IELTS konuşma testi, TOEFL İngilizce testi veya diğer İngilizce dil testlerine hazırlanmak için İngilizce konuşmaları pratik edin.

ELSA Neden Sizin İçin Mükemmel? - Birçok Dil Desteği: Fransızca'dan İngilizce öğrenin, Hintçe'den İngilizce öğrenin veya platformumuzda desteklenen 44 yabancı dilin herhangi birinden İngilizce öğrenin. - Yansız Öğrenme Ortamı: ELSA ile sadece siz ve AI dil koçunuz var. Sizi yargılamayacak ve size İngilizceyi doğru bir şekilde konuşmayı öğretecek her zaman biri olacak. - Tüm Yetenek Seviyeleri: İngilizceyi başlangıç seviyesinden başlayarak öğrenebilir veya doğrudan ileri seviye İngilizce pratik derslerine geçebilirsiniz, size uygun olanı seçin. -

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.