header
QR Kod
Elit İslami Evlilik Sitesi

Elit İslami Evlilik Sitesi

1.2.0.30 geliştirici Gargan Medya
(0 İncelemeler) Nisan 12, 2024
Elit İslami Evlilik Sitesi Elit İslami Evlilik Sitesi Elit İslami Evlilik Sitesi Elit İslami Evlilik Sitesi Elit İslami Evlilik Sitesi Elit İslami Evlilik Sitesi

En Son Versiyon

Versiyon
1.2.0.30
Güncelle
Nisan 12, 2024
Geliştirici
Gargan Medya
Kategoriler
Arkadaşlık
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.elitislamievlilik
Şimdi İndir

Elit İslami Evlilik Sitesi Hakkında Daha Fazla

İslami evlilik prensibi ile kurulan Elit İslami Evlilik tüm dünyada müslümanlara evlilik amacıyla tanışma hizmeti veren Türkiye'nin tek global islami evlilik platformudur

Türkiye'nin global evlilik uygulaması olan Elitislamievlilik, müslümanların evlilik amacıyla tanışmalarına aracılık eder. Sadece müslümanlara yönelik bir evlilik hizmeti sunan uygulama, İslami Evlilik sloganını kullanmaktadır. Bu prensipler doğrultusunda müslümanlar için güvenli ve etkili bir evlilik platformudur.

Uygulamamızda, üyelerin birbirleriyle rahatça iletişim kurabilmesi için anlık mesajlaşma sistemi kullanılmaktadır. Güvenli bir şekilde resim paylaşabilme özelliği sayesinde, karşılıklı olarak resimlerinizi paylaşabilirsiniz. Ancak bu resimler, 20 saniye içinde otomatik olarak karşı tarafın cihazından silinir ve kaydedilmez. Böylece sosyal medya ya da diğer iletişim bilgilerinizi paylaşmak zorunda kalmadan, uygulama içerisinde rahatça tanışabilirsiniz. Ayrıca istemediğiniz kişileri engelleyebilirsiniz.

Elitislamievlilik, üyelerinin bilgi gizliliğine ve güvenliğine önem vermektedir. Bu nedenle yüksek bir yazılım teknolojisi kullanılmaktadır. Üyelik aşamasında, üyelerden sadece fiziksel özellikleri, meslek, yaşam tarzları ve aradıkları özellikler gibi sorular sorulmaktadır. Üye olurken paylaşılan iletişim bilgileri, diğer üyeler tarafından görülemez ve hiçbir şekilde üçüncü kişilerle paylaşılmaz. Ayrıca üyelik sonlandırıldığında, tüm bilgiler otomatik olarak silinir. Uygulamanın web servisleri güvenlik sertifikalarına sahiptir.

Elitislamievlilik, müslümanların evlilik amaçlı tanışmalarına olanak sağlayan güvenilir bir platformdur. İslami prensipler doğrultusunda, üyelerin güvenliği ve gizliliği en önemli önceliktir. Uygulama içerisinde rahatça mesajlaşabilir, geçici olarak resim paylaşabilir ve istenmeyen kişileri engelleyebilirsiniz. Üyelik aşamasında sadece gerekli bilgiler sorulur ve bu bilgiler diğer üyelerle paylaşılmaz. Elitislamievlilik, güvenilir ve yüksek güvenlikli bir evlilik uygulamasıdır.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.