header
QR Kod
Elelive – Live Show, Fun, Chat

Elelive – Live Show, Fun, Chat

6.24.1.10 geliştirici Ele-Zone CO., LIMITED
(0 İncelemeler) Mayıs 12, 2024
Elelive – Live Show, Fun, Chat Elelive – Live Show, Fun, Chat Elelive – Live Show, Fun, Chat Elelive – Live Show, Fun, Chat Elelive – Live Show, Fun, Chat

En Son Versiyon

Versiyon
6.24.1.10
Güncelle
Mayıs 12, 2024
Geliştirici
Ele-Zone CO., LIMITED
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.yiwuzhibo
Şimdi İndir

Elelive – Live Show, Fun, Chat Hakkında Daha Fazla

Come to a different YOUNG and FUN platform that captivates your imagination! The world's most youthful, funniest, and most popular entertainment social platform live broadcast APP - Elelive! The beautiful VJ of Elelive is young and dares to play with the most outstanding users; the daily chat, sharing, and interaction between Elelive official and the VJ and users is the most interesting; the live video and short video of Elelive talents are always engaging! Just one-click download, you can quickly get the most exciting Elelive APP for free!

Elelive, yılın 365 günü 24 saat kesintisiz canlı yayın yapan bir platformdur. Platform aynı zamanda ünlü sanatçı ve online ünlüleri zaman zaman kullanıcılarla canlı yayın odasında sohbet etmeye davet eder. En önemlisi, güzel ve yakışıklı VJ'ler sizinle online olarak arkadaş gibi eşlik eder. Sohbet etmeye başlayın, PK oyunları oynayın, günlük hayatınızı arkadaş edin ve sosyal iletişim alanınızı genişletin. Elelive, sizi heyecanlandırmak için özel ilgi göstererek VJ ile etkileşime girer ve eğlenir!

Seçim için çeşitli VJ türleri! Hepsi büyüleyici ve unutulmaz olan birçok yeni VJ türü! Güzel ve yakışıklı çocuklar normdur, 2D Coser, Vtuber, MUKBANG, oyun VJ ve daha birçok sürpriz!

İdollerle GÜNCEL sohbet edin! Elelive'ı indirin ve size aktif olarak takip eden ve sohbet eden idollerin hissini yaşayın! Hemen hemen anında size cevap verilmesiyle %100 memnuniyet sağlanır!

Komik adam ve bayan çeşitli şov! Sıcak VJ'lerin kızıştığı ve eğlenceli ve küçük oyun oynanışının çok dikkat çekici olduğu yer! PK ceza oyununun komik ölçeği çok komik, kontrolsüz kahkahaların keyfini çıkarın!

VJ sizleri ilginç yerlere götürür ve eğlenin! Elelive, hayal edilemeyecek kadar eğlenceli canlı içeriği sunar! Yemek yayınları, gurme check-in ve alışveriş keşfi, seyahat ve açık hava eğlence gösterileri gibi en popüler canlı içerikler sizin için düzenlenir!

Birlikte çevrimiçi oyun oynayın! Canlı oyun ödülleri ve ödülleri hayal edilemeyecek kadar büyük! Zaman zaman yeni etkinlikler, kırmızı para paketlerini yakala, ödüller ve Elelive'dan özel fiziksel ödüller kazan!

Yürek ısıtan sesinle tanış! Resmi olarak seçilmiş sertifikalı yüksek kaliteli ve güzel sesli VJ'ler haftada sabit bir şarkı söyleme zamanına sahiptir. Online VJ şarkıcı yarışması, herhangi bir yetenek yarışması kadar heyecan verici!

Dans yetenek şovu kalbinize dans ediyor! Ekrandaki çeşitli sıcak dans güzelliklerine karşı koyamayacağınız, seksi bel ve kalça hareketleri, HipHop klasik Disco, ne bekliyorsunuz? Hadi gelin ve eğlenin!

Yeni genç VJ'ler düzenli olarak katılır! Yılın 365 günü, her gün sizi eğlendirmek için sırayla yeni, genç, güzel, yakışıklı VJ'ler var, uzun saçlı peri VJ'ler, yumuşak ve sevimli VJ canlı yayınlar izlemek için.

Daha fazla bilgi ve güncellemeler için:

【ELELIVE'ı TAKİP EDİN】 ▶ Resmi Websitesi:http://elelive.tv/ ▶ Facebook: https://www.facebook.com/elelive.tv/ ▶ Instagram: https://www.instagram.com/elelive.tv/ ▶ Tiktok: https://www.tiktok.com/@elelive.tv ▶ Xiaohongshu ID: 5674610236 ▶ Discord: https://discord.gg/Ed

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.