header
QR Kod
Ekran Yansıtma - Smart View

Ekran Yansıtma - Smart View

1.4.0.3 geliştirici InShot Inc.
(0 İncelemeler) Nisan 05, 2024
Ekran Yansıtma - Smart View Ekran Yansıtma - Smart View Ekran Yansıtma - Smart View Ekran Yansıtma - Smart View Ekran Yansıtma - Smart View Ekran Yansıtma - Smart View

En Son Versiyon

Versiyon
1.4.0.3
Güncelle
Nisan 05, 2024
Geliştirici
InShot Inc.
Kategoriler
Araçlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
screen.mirroring.screenmirroring
Şimdi İndir

Ekran Yansıtma - Smart View Hakkında Daha Fazla

Ekran yansıtma - Telefonu Televizyona Bağlamak uygulaması küçük bir telefonun ekranını büyük bir TV ekranından yayınlayarak yüksek kalitede ve gerçek zamanlı bir hızda izlemenize yardımcı olur. Büyük ekranda mobil oyunlar, fotoğraflar, müzik, videolar ve e-kitaplar dâhil olmak üzere her türlü çoklu ortam dosyasına kolayca erişebilirsiniz.

Bu uygulama, küçük telefon ekranına bakmaktan bıktınız ve dizilerinizi büyük TV ekranında izlemek istiyorsanız idealdir. Telefonunuzla TV'nizin aynı Wi-Fi ağına bağlı olduğunuzda, istikrarlı ve ücretsiz bir şekilde TV'ye yansıtma yapabilirsiniz. Bu uygulama, LG, Samsung, Sony, TCL, Xiaomi, Hisense gibi birçok akıllı TV'yi destekler ve Google Chromecast, Amazon Fire Stick & Fire TV, Roku Stick & Roku TV, AnyCast ve diğer DLNA alıcıları gibi cihazlarla da uyumludur.

Uygulamanın en önemli özellikleri arasında, akıllı telefonunuzun ekranını büyük TV ekranına sorunsuzca yansıtabilmeniz, tek tıklamayla hızlı ve kolay bağlantı sağlamanız, mobil oyunlarınızı büyük ekranlı TV'ye yansıtabilmeniz ve Twitch canlı videolarınızı, YouTube ve BIGO LIVE'ı TV'ye aktarabilmeniz yer alır. Ayrıca, fotoğraflar, ses dosyaları, e-kitaplar, PDF'ler ve diğer tüm çoklu ortam dosyalarını da destekler. Bu sayede, bir toplantıda sunumlarınızı gösterebilir veya seyahat fotoğraflarınızı ailenizle birlikte büyük bir ekranda izleyebilirsiniz. Uygulama, temiz ve kullanımı kolay bir arayüz sunarak size güzel bir deneyim yaşatır.

Uygulamayı kullanmak için, telefonunuzun ve akıllı televizyonunuzun aynı Wi-Fi ağına bağlı olması gerektiğini unutmayın. Telefonunuzdan "Kablosuz ekran" ve "Miracast" özelliklerini etkinleştirdikten sonra cihazlarınızı eşleştirebilirsiniz. Uygulama sayesinde, iş toplantılarında sunumlarınızı TV ekranında başlatabilir, komik içerikleri büyük ekranlarda arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Uygulama, küçük ekranlardan büyük ekranlara aktarım yapmanıza ve ekran paylaşımı deneyiminizi geliştirmenize yardımcı olmak için geliştirilmiştir. En iyi deneyimi yaşamak istiyorsanız, Akıllı Görünüm özelliği sayesinde filmlerinizi akıllı görünümlü büyük TV ekranlarında arkadaşlarınızla veya ailenizle paylaşabilirsiniz. Bu ücretsiz ve istikrarlı TV'ye aktarma uygulaması, Miracast TV'ye yansıtma teknolojisine dayanmaktadır ve Ekran yansıtma - Telefonu Televizyona Bağlamak sizin için en iyi seçimdir.

Uygulamayı kullanmaya başlamadan önce, cihazlarınızın kablosuz gösterim/Miracast ve ekran yansıtma işlevlerini desteklediğinden emin olmalısınız. Ayrıca, düzgün bir bağlantı için VPN'in kapatılması önerilir. Eğer herhangi bir geri bildiriminiz varsa, casttotv.feedback@gmail.com adresinden bize ulaşabilirsiniz. Ekran yansıtma - Telefonu Televizyona Bağlamak uygulamasını indirdiğiniz için teşekkürler.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.