header
QR Kod
Ekran kaydedici -VidmaRecorder

Ekran kaydedici -VidmaRecorder

3.7.25 geliştirici Vidma Video Studio
(0 İncelemeler) Mart 09, 2024
Ekran kaydedici -VidmaRecorder Ekran kaydedici -VidmaRecorder Ekran kaydedici -VidmaRecorder Ekran kaydedici -VidmaRecorder Ekran kaydedici -VidmaRecorder Ekran kaydedici -VidmaRecorder

En Son Versiyon

Versiyon
3.7.25
Güncelle
Mart 09, 2024
Geliştirici
Vidma Video Studio
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
vidma.screenrecorder.videorecorder.videoeditor.pro
Şimdi İndir

Ekran kaydedici -VidmaRecorder Hakkında Daha Fazla

Herşeyi içinde barındıran ücretsiz ekran kaydedicisi ve video düzenleyicisi! Filigransız ekran kaydedicisi!

Vidma Screen Recorder, herkesin kullanabileceği ücretsiz bir sesli ekran kaydedici uygulamasıdır. Android 10 ve üzeri cihazlar için dahili ses kaydı özelliği sunar. Filigransız ekran kaydı yapabilir ve ekran üstünde çizim yapmak için renkli fırçalar kullanabilirsiniz. Ayrıca kaydettiğiniz videoları düzenleyebilir ve Facecam özelliği sayesinde hem ekranı hem de yüzünüzü kaydedebilirsiniz.

Uygulamanın muhteşem ücretsiz özellikleri arasında yüksek çözünürlükte (1080p, 60fps) kayıt yapabilme, dahili veya harici sesleri kaydetme, zaman sınırlaması olmaması, filigransız video kaydı ve kayıtları arkadaşlarınızla paylaşma özelliği bulunmaktadır.

Vidma Screen Recorder, pratik yakalama aracı sayesinde kolayca video kaydedebilirsiniz. Ekran üstünde duran çubuğu etkinleştirerek anında kayda başlayabilir, kayıt esnasında kaydetme penceresini saklayabilir, telefonunuzu sallayarak kaydı durdurabilir veya kısayol, kayan pencere veya bildirim çubuğu kullanarak ekran görüntüsü yakalayabilirsiniz.

Uygulamada bulunan video düzenleme araçları ile videolarınızı döndürebilir, boyutlandırabilir, kesebilir, müzik ekleyebilir, ses seviyesini ayarlayabilir, hızını değiştirebilir ve eğlenceli sticker veya metinler ekleyebilirsiniz. Yakında daha fazla video düzenleme aracı da eklenecektir.

Vidma Screen Recorder'ı indirin ve ekran görüntüleri yaparak arkadaşlarınızla paylaşın. Eğer yardıma ihtiyacınız olursa Discord veya e-posta yoluyla bize ulaşabilirsiniz.

Uygulamanın kullanımı sırasında dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. Vidma Video Recorder hiçbir sosyal medya platformu ile bağlantılı değildir ve ekran kaydetme özellikleri sadece ticari olmayan ve kişisel kullanım içindir. Ayrıca, kullanıcılar kayıtlarından doğacak herhangi bir fikri mülkiyet ihlalinden kendileri sorumludur. Uygulama, kullanıcının izni olmadan hiçbir kişisel verisini toplamayacaktır ve kaydedilen içerikler cihaz hafızasında tutulacaktır. Ne uygulama sahipleri ne de üçüncü taraflar bu verilere erişebilecektir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.