header
QR Kod
Ekran Kaydedici Sesli

Ekran Kaydedici Sesli

2.0.0.1 geliştirici Video Recorder & Photo Collage
(0 İncelemeler) Şubat 13, 2024
Ekran Kaydedici Sesli Ekran Kaydedici Sesli Ekran Kaydedici Sesli Ekran Kaydedici Sesli Ekran Kaydedici Sesli Ekran Kaydedici Sesli

En Son Versiyon

Versiyon
2.0.0.1
Güncelle
Şubat 13, 2024
Geliştirici
Video Recorder & Photo Collage
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
screenrecorder.videoeditor.videorecorder
Şimdi İndir

Ekran Kaydedici Sesli Hakkında Daha Fazla

AX Recorder, pratik güçlü araçlarla dolu hafif, basit ve pürüzsüz bir Ekran Kaydedici ve Video Kaydedici.

Bir dokunuşla ekran, video ve oyunları kaydedebileceğiniz ve ardından fırça, facecam, hızlı ekran görüntüleri gibi araçlarla bunları mükemmelleştirebileceğiniz bir uygulamadır. Son olarak, paylaşmak istediğiniz kişilerle tek bir tıklama ile paylaşabilirsiniz. Tüm bunlar AX Recorder ile mümkündür.

AX Recorder, filigransız hızlı ekran kaydı, sesli veya sessiz ekran kaydı, hızlı başlangıç için yüzen top/bildirim çubuğu gibi özelliklere sahiptir. Ayrıca fırça aracı ile ekranınızda çizim yapabilir ve kayıt sırasında dikdörtgen, daire, ok gibi şekiller ekleyebilirsiniz. Tek bir dokunuşla ekran yakalama yapabilir ve paylaşabilirsiniz. Ayrıca facecam ekran kaydedici ile kayıt sırasında tepkilerinizi kameraya yansıtabilirsiniz. Android 10 ve üzeri sürümlerde gürültüsüz dahili ses kaydı özelliği de bulunmaktadır.

AX Recorder'ı seçmenizin nedenleri arasında oyun ekran kaydedici olarak kullanılabilmesi, HD video kaydedici olması, canlı dersler için uygundur, eğitim kaydedicisi olarak kullanılabilir ve hızlı ekran yakalama yapabilme özelliği bulunması yer almaktadır. Ayrıca filigran ve rahatsız edici özelliklerin bulunmaması da bu uygulamayı tercih etmenizi sağlayabilir.

AX Recorder ile video ve ses kaydedebilir, kısayol ekran kaydı özelliği sayesinde uygulamaya girmeden hızlı bir şekilde kayıt yapabilirsiniz. Vurgulama araçları ile önemli noktaları vurgulayabilir ve net bir şekilde anlaşılmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca dahili ve harici mikrofon açıklamasını aynı anda kaydedebilirsiniz. Kullanımı kolay bir ekran yardımcısıdır ve tüm ekran etkinlikleri için uygun bir arayüze sahiptir.

Uygulamanın normal şekilde çalışabilmesi için "Yüzen Top" veya "Bildirim Çubuğu" iznine ihtiyaç duyulmaktadır. Herhangi bir gizlilik ihlali olmaması ve politika ve düzenlemelere uyulması önemlidir. AX Recorder - Ekran Kaydedici & Video Kaydedici uygulamasını indirdiğiniz için teşekkür ederiz. Herhangi bir öneriniz veya geri bildiriminiz varsa, axrecorder.feedback@gmail.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.