header
QR Kod
Efekt Video Yapma - Veffecto

Efekt Video Yapma - Veffecto

1.5.2 geliştirici Enjoyment International Limited
(0 İncelemeler) Mayıs 20, 2024
Efekt Video Yapma - Veffecto Efekt Video Yapma - Veffecto Efekt Video Yapma - Veffecto Efekt Video Yapma - Veffecto Efekt Video Yapma - Veffecto Efekt Video Yapma - Veffecto

En Son Versiyon

Versiyon
1.5.2
Güncelle
Mayıs 20, 2024
Geliştirici
Enjoyment International Limited
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.enjoyvdedit.veffecto
Şimdi İndir

Efekt Video Yapma - Veffecto Hakkında Daha Fazla

VEFFECTO, çok sayıda yüksek kaliteli NEON SCRIBBLE ANİMASYONLARI ve GLOWING efektleri ile en havalı video fotoğraf editörüdür.

Bu uygulama, video üretimi kolaylaştırmayı ve sıradan videolara heyecan verici bir görünüm kazandırmayı amaçlıyor. Videolara karalama animasyonu eklemek için kullanılabilecek harika filtreler sunuyor. Bu filtreleri denemek için bir dans veya serbest stil videosu yükleyebilir ve istediğiniz filtreyi seçebilirsiniz. Bu uygulama aynı zamanda tam özellikli bir video düzenleme aracıdır ve kullanıcıların videoları kesme, kırpma, birleştirme ve hızlandırma gibi işlemler yapmasına olanak tanır. Ayrıca videolara parlak neon efektleri ve animasyonlar ekleyebilirsiniz. Veffecto, sosyal medya platformları için en iyi ücretsiz neon eskiz video editörü ve parlayan efektli film yapımcısı olarak tanımlanmaktadır. Ayrıca estetik metinlerle oynama seçeneği sunar. Bu uygulama, kullanıcıların videolarına çeşitli animasyon filtreleri, efektler ve müzikler ekleyerek popüler bir görünüm kazandırmalarına olanak tanır. Uygulamanın temel özellikleri arasında animasyonlu video filtreleri, profesyonel video düzenleme araçları ve sanatsal filtreler yer alıyor. Kullanıcılar, videolarına çeşitli animasyon filtreler ve efektler ekleyebilir ve ayrıca popüler film tarzı filtreler kullanabilirler. Ayrıca videolara parlak neon efektler ve karalama ai filtreleri gibi moda efektleri de eklenebilir. Veffecto, kullanıcıların videolarına farklı hız ayarlamaları yapmalarına olanak tanır. Bu sayede kullanıcılar, hızlı veya yavaş hareket özelliği ile kendi benzersiz filmlerini oluşturabilirler. Ayrıca videolara çeşitli müzikler de ekleyebilirsiniz. Abonelik hakkında önemli bilgiler de uygulamanın açıklamasında yer almaktadır. Abonelikler aylık veya yıllık olarak faturalandırılır ve otomatik yenileme özelliği vardır. Bu özellik, abonelik planına bağlı olarak seçilen oranda otomatik olarak faturalandırılır. Abonelik, cari dönemin bitiminden en az 24 saat önce kapatılmadığı sürece otomatik olarak yenilenir ve hesabınızdan yenileme ücreti alınır. Uygulama, videoları farklı kalitelerde dışa aktarmanıza da olanak sağlar ve ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.