header
QR Kod
EA SPORTS™ UFC® Mobile 2

EA SPORTS™ UFC® Mobile 2

1.11.08 geliştirici ELECTRONIC ARTS
(0 İncelemeler) Mayıs 28, 2024
EA SPORTS™ UFC® Mobile 2 EA SPORTS™ UFC® Mobile 2 EA SPORTS™ UFC® Mobile 2 EA SPORTS™ UFC® Mobile 2 EA SPORTS™ UFC® Mobile 2 EA SPORTS™ UFC® Mobile 2

En Son Versiyon

Versiyon
1.11.08
Güncelle
Mayıs 28, 2024
Geliştirici
ELECTRONIC ARTS
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.ea.gp.easportsufc2
Şimdi İndir

EA SPORTS™ UFC® Mobile 2 Hakkında Daha Fazla

UFC Mobile 2 brings you authentic Mixed Martial Arts like never before. Knockout the competition with new fighters, advanced capabilities, and updated weight classes — all tied to UFC.

Combat sports, yenilendi. Gerçek, dünya çapında sporculara karşı toplayıp yarıştığınızda, gerçek UFC aksiyonunu deneyimleyin. Diğer hiçbir dövüş oyununun sunamayacağı şekilde, yoğun maçlarda savaşın ve gerçek UFC etkinlikleri arasında canlı içeriklerle etkileşime girin. UFC'nin gerçek dünyası hiç bu kadar erişilebilir olmamıştı.

Favori dövüşçülerinizi açın ve onları güçlendirmek için seviyelerini yükseltin. Her dövüşçünün bir MMA desteği vardır ve dövüşçünüzün seviyesi arttıkça açılır ve güçlenir. Kampanyalarda, Baskın'larda savaşın ve oyun içi ödüller kazanmak için Canlı ve Özel Etkinliklere katılın. Spor şanı, hem yeni başlayan oyuncular hem de eski dövüş hayranları için ulaşılabilir - tek ihtiyacınız olan şey rakipleri nakavt etme isteğidir.

Dövüş yeteneklerinizi test edin ve mobilin sunabileceği en yoğun MMA dövüş deneyimine katılın. RPG yetenekleri, benzersiz desteler ve gerçek zamanlı aksiyon sizleri Oktagon'da bekliyor. Bugün liderlik tablolarında tepelerine doğru yumruk atın.

Oktagon sizi çağırıyor - en iyilere karşı rekabet etmek için neye sahipsiniz?

UFC MOBILE 2 ÖZELLİKLERİ:

GERÇEK UFC EYLEMİ - Her ağırlık sınıfından tanıdığınız ve sevdiğiniz dövüşçüler, seçebileceğiniz şekilde mevcuttur. - Gerçek dünyada ekranınızda gördüğünüzle eşleşen, sizi içine alan içerikler. - Favori sporcularınızın maçları bitirmek için kullandığı imza dövüş hareketleri - artık sizin kontrolünüzde. - Hayalinizdeki dövüşçü takımınızı oluşturun ve etkinlikleri nakavt edin! - Yeni UFC ikonları, güncellenmiş yetenekler ve en son etkinliklerle güncel savaş eylemi.

GERÇEK MMA DÖVÜŞÜ - Her birinin benzersiz yeteneklere sahip MMA dövüşçülerini seviye atlatarak güçlendirin. - Özel ödüller için Kampanyalarda ve Özel Etkinliklerde savaşın. Ne kadar çok oynarsanız, o kadar çok kazanırsınız!

ÖZEL SPOR EYLEMİ - RPG oynanışı sürekli olarak gelişir ve ilerler. - Oynama tarzınıza uygun loncalarla yarışın ve benzer düşünen oyuncularla bağlantı kurun. - Takımlarla savaş! Dövüşçülerinizi toplayın, yarışın ve zaman içinde ilerleyin.

Bugün indirin ve gerçek bir UFC Şampiyonu olmak için savaşın.

Bu oyun hakkında daha fazla bilgi için, lütfen Gizlilik Politikamızı inceleyin: http://tos.ea.com/legalapp/webprivacy/US/en/PC/

EA'nın Gizlilik ve Çerez Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesinin kabul edilmesini gerektirir. Kişisel Bilgilerimi Satma: https://tos.ea.com/legalapp/WEBPRIVACYCA/US/en/PC/. İnternet bağlantısı g

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.