header
QR Kod
EA SPORTS FC™ Tactical

EA SPORTS FC™ Tactical

geliştirici ELECTRONIC ARTS
(0 İncelemeler) Nisan 29, 2024
EA SPORTS FC™ Tactical EA SPORTS FC™ Tactical EA SPORTS FC™ Tactical EA SPORTS FC™ Tactical EA SPORTS FC™ Tactical EA SPORTS FC™ Tactical

En Son Versiyon

Güncelle
Nisan 29, 2024
Geliştirici
ELECTRONIC ARTS
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.ea.gp.tacticalfootball
Şimdi İndir

EA SPORTS FC™ Tactical Hakkında Daha Fazla

Try a new way to play the World's Game on your mobile device with EA SPORTS FC™ Tactical. Build your dream team with a huge selection of players from the most popular leagues and clubs across the world, immersing yourself in the interactive simulation with strategic, turn-based gameplay that offers opportunities to attack, defend or shoot between a group of players on the pitch.

Bu uygulama, futbolu size daha yakın getiren kolay kullanımıyla dikkatinizi çeker. Takımınızı ve oyuncularınızı toplayarak ve güçlendirerek yoğun taktiksel futbol maçlarına hazırlanın. Oyuncularınızı yüksek beceri hareketlerinde ustalaştırmak, derinleşmiş ilerlemeler için mükemmel özellikleri açmak ve stadyum tasarımları, formalar ve toplar gibi çeşitli ürünlerle takımınızı özelleştirmek için eğitin. Saha içinde stratejik kararlar verin, gerçek zamanlı olarak taktiklerinizi ayarlayın ve takımınızı zaferle yönetin.

Yönetici becerilerinizi ortaya çıkarın ve rakipsiz gerçeklikle şampiyonlar yaratın. Premier League, LALIGA EA SPORTS, Bundesliga, Ligue 1 ve Serie A gibi en üst liglerdeki 5000'den fazla orijinal futbolcu arasından seçim yaparak takımınızı oluşturun ve UEFA Şampiyonlar Ligi gibi turnuvalara katılın.

Çevrimiçi arkadaşça maçlardan yoğun çevrimiçi yarışmalara kadar geniş bir oyun modu yelpazesi sunar, bunlar sıralama maçları, ligler ve loncaları içerir. Hayalinizdeki kadroyu oluşturun, alanı analiz edin ve dünyanın dört bir yanından rakiplerle yarışın.

Sınırlı süreli maçlar ve antrenmanlar sadece oyuncularınızı ve takımınızı seviyelendirmek için değil, aynı zamanda dinamik kesitlerde hareketlerinizi göstermek için de değerli antrenman deneyimi kazanmanızı sağlar. Oyuncularınıza şık yetenekler öğretin ve sahada rakiplerinizi şaşırtın!

Futbol yıldızlığı size bekliyor. Sahaya adım atın ve EA SPORTS FC™ Tactical ile tamamen yeni bir futbol macerasına çıkın. Bugünden önceden kaydolun ve mobil futbol oyunlarının yeni neslinin bir parçası olun.

Bu uygulama: EA'nın Gizlilik ve Çerez Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesi ve Ön Sürüm Geri Bildirim Sözleşmesi (https://tos.ea.com/legalapp/openbeta/US/en/mobileconsole/) kabul edilmesini gerektirir. İnternet bağlantısı gerektirir (ağ ücretleri uygulanabilir). Üçüncü taraf analitik teknolojisi aracılığıyla veri toplar (ayrıntılar için Gizlilik ve Çerez Politikası'na bakın). İnternet'e doğrudan bağlantılar içerir. Oyuncuların oyun içi sohbetler aracılığıyla iletişim kurmasına izin verir. Devre dışı bırakmak için oyun içi ayarlar sayfasına bakın. Bu oyun, sanal para birimiyle isteğe bağlı oyun içi satın almalar içerir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.