header
QR Kod
E-posta uygulaması

E-posta uygulaması

5.4 geliştirici DijkoStudio
(0 İncelemeler) Nisan 09, 2024
E-posta uygulaması E-posta uygulaması E-posta uygulaması E-posta uygulaması E-posta uygulaması E-posta uygulaması

En Son Versiyon

Versiyon
5.4
Güncelle
Nisan 09, 2024
Geliştirici
DijkoStudio
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.dijkostudio.mail.email.app
Şimdi İndir

E-posta uygulaması Hakkında Daha Fazla

E-posta App popüler e-posta hizmetlerine bağlanmak için güzel tasarım, sezgisel, yıldırım hızı, gelişmiş güvenli Android için ücretsiz bir e-posta posta kutusu yöneticisidir: Hotmail, Outlook, Live Mail ve diğer protokol POP3 / IMAP / Exchange desteği.

Bu uygulama, Hotmail ve Outlook posta kutularınıza hızlıca erişmenizi sağlar. Anında olarak, posta kutunuzda yeni e-postaları görebilir ve cevaplayabilirsiniz. Ayrıca, çoklu e-posta hesaplarını destekler, böylece farklı hesaplarınız arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz.

Uygulama, popüler e-posta hizmetlerini destekler, bunların arasında Hotmail, Outlook, Live Mail, MNS Mail ve Exchange bulunur. Ayrıca, diğer POP3 / IMAP / SMTP protokollerini destekler, böylece daha fazla e-posta hizmetinden de yararlanabilirsiniz. Uygulama, e-posta hesabınızı otomatik olarak yapılandırır ve kolayca yönetilebilir bir arabirimde tüm hesaplarınızı bir araya getirir.

Hem Hotmail hem de Outlook hesaplarınız için kişi yönetimi yapabilirsiniz. Ayrıca, e-posta gönderme, yanıtlama, iletme ve yanıtlamayı da içeren tam e-posta özelliklerine sahipsiniz. Uygulama arka planda çalışırken, yeni e-postaları size bildirebilir ve e-postaları daha sonra erteleme seçeneği sunar.

Uygulama, Rahatsız Etmeyin modunu destekler, böylece e-posta almak istemediğiniz zamanlarda rahatsız edilmezsiniz. E-postaları silme, arşivleme veya spam olarak işaretlemek için kaydırma özelliği vardır. Ayrıca, e-postaları okunmamış, işaretli, eklere göre filtreleyebilir ve gelişmiş arama özelliği ile aradığınız e-postaları daha kolay bulabilirsiniz.

Uygulama, her e-posta hesabı için e-posta imzası oluşturma desteği sunar ve ayrıca dosya eklemelerine izin verir. Hotmail ve Outlook için e-posta uygulaması, gelişmiş güvenlik özellikleri ile de dikkat çeker ve uygulamayı şifre (PIN veya desen) ile koruyabilirsiniz.

Bu uygulama, Hotmail ve Outlook hesaplarınızı yönetmenin kolay ve hızlı bir yolunu sunar ve tamamen ücretsizdir. Uygulamayı beğendiyseniz, lütfen Mağaza'da bize derece verin. Sürekli gelişmeyi hedefliyoruz, bu yüzden sorunlarınız, sorularınız veya önerileriniz varsa lütfen bizimle paylaşın.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.