header
QR Kod
E-posta için Yahoo & diğerleri

E-posta için Yahoo & diğerleri

14.111.0.70843 geliştirici Craigpark Limited
(0 İncelemeler) Haziran 09, 2024
E-posta için Yahoo & diğerleri E-posta için Yahoo & diğerleri E-posta için Yahoo & diğerleri E-posta için Yahoo & diğerleri E-posta için Yahoo & diğerleri E-posta için Yahoo & diğerleri

En Son Versiyon

Versiyon
14.111.0.70843
Güncelle
Haziran 09, 2024
Geliştirici
Craigpark Limited
Kategoriler
Araçlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
park.yahoo.sign.in.app
Şimdi İndir

E-posta için Yahoo & diğerleri Hakkında Daha Fazla

Güzel tasarım, Sezgisel eylemler, Işık Hızı, Gelişmiş güvenlik: Hepsi Yahoo için yeni ve güçlü e-posta uygulamasında!

Yahoo ve Yahoo Classic hesaplarınızı yönetmenizi sağlayan bir mobil uygulamadır.

Bu uygulama sayesinde e-postalarınızı her zaman ve her yerde kontrol edebilir, okuyabilir, fotoğraflar gönderebilir ve ekler ekleyip görüntüleyebilirsiniz.

Ayrıca, arkadaşlarınız, aileniz ve iş arkadaşlarınızla iletişimde kalabilirsiniz. Yeni özellikler sayesinde telefonunuzda, tabletinizde veya akıllı saatinizde Yahoo e-postalarınızı en verimli şekilde yönetebilirsiniz.

Uygulamayı seçmeniz için size sunulan avantajlar şunlardır:

Her e-posta hesabınız için özel ve zamanında anlık bildirimler alabilirsiniz. Örneğin, "İş" e-posta hesabınız gece 21:00 ile sabah 07:00 arasında "Rahatsız Etme" moduna ayarlanabilir.

Kullanıcı dostu tasarımı sayesinde, e-postalarınızı tek seferde bayraklayabilir, istenmeyen olarak işaretleyebilir veya silebilirsiniz.

Kişi avatarları ve e-posta başlıklarını etkinleştirme seçeneği sayesinde gelen kutunuz düzenli ve temiz kalır, tüm görüşmeler bir arada gösterilir.

Kullanışlı arama özellikleri sayesinde tarih, alıcı, konu, okunmamış e-postalar, bayraklanan e-postalar veya sadece ek içeren e-postalar gibi kriterlere göre arama yapabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş filtreler sayesinde gelen e-postalarınızı otomatik olarak belirli klasörlere taşıyabilir veya okundu olarak işaretleyebilirsiniz. Ayrıca, mobil uygulamanızı yetkisiz erişimlere karşı korumak için PIN şifresi belirleyebilirsiniz.

Uygulama, Yahoo, Outlook, MSN Mail, Gmail, Hotmail, AOL, GMX veya POP/IMAP/SMTP özellikli tüm e-posta hizmetlerini tek bir yerde birleştirmenize olanak sağlar.

Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, lütfen bize yahoo@mailapps.me adresinden e-posta gönderin. Size en kısa sürede yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağız.

Ancak lütfen unutmayın ki bu uygulama resmi bir Yahoo uygulaması değildir ve ücretsiz olarak sunulmaktadır. Amacı kusursuz bir e-posta yönetimi ürünü sunmaktır.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.