below header
QR Kod
E-posta - hızlı posta

E-posta - hızlı posta

1.78 geliştirici TOH Talent Team
(0 İncelemeler) Mart 15, 2024
E-posta - hızlı posta E-posta - hızlı posta E-posta - hızlı posta E-posta - hızlı posta E-posta - hızlı posta E-posta - hızlı posta

En Son Versiyon

Versiyon
1.78
Güncelle
Mart 15, 2024
Geliştirici
TOH Talent Team
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.tohsoft.mail.email.emailclient
Şimdi İndir

E-posta - hızlı posta Hakkında Daha Fazla

E-posta, e-postanızın en hızlı takip uygulaması, en iyi posta çek uygulamasıdır.

Bu uygulama, tüm hesaplarınıza giriş yapmanızı sağlar. En iyi özelliği, otomatik algılama sunucusudur, böylece tüm e-postalarınızın sunucusunu tespit edebilirsiniz.

Çeşitli e-posta hesaplarında oturum açabilir, e-postalarınızı bir kerede izleyebilir ve arkadaşlarınızdan, tedarikçilerinizden ve müşterilerinizden gelen sınırsız sayıda mesajı yönetebilirsiniz.

Uygulamanın arayüzü, Android işletim sistemine, tüm akıllı telefonların IOS'larına ve tabletlere uyumlu bir şekilde tasarlanmıştır.

En iyi posta sunucunuzun otomatik güncelleme özelliği ile kullanıcıya en hızlı posta bildirimlerini gönderir. Ayrıca, sezgisel ve kullanımı kolay bir tasarıma sahip birleşik bir hesap deneyimi yaşarsınız.

Bu uygulama, kullanıldığında tamamen ücretsiz ve en hızlı posta kontrol hizmetini sağlar. Ayrıca, IMAP, POP3 ve otomatik yapılandırma desteği sunar ve tüm sağlayıcılarınızdan birden fazla posta kutusunu senkronize edebilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.