header
QR Kod
Duolingo: Dil Dersleri

Duolingo: Dil Dersleri

geliştirici Duolingo
(0 İncelemeler) Nisan 15, 2024
Duolingo: Dil Dersleri Duolingo: Dil Dersleri Duolingo: Dil Dersleri Duolingo: Dil Dersleri Duolingo: Dil Dersleri Duolingo: Dil Dersleri

En Son Versiyon

Güncelle
Nisan 15, 2024
Geliştirici
Duolingo
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.duolingo
Şimdi İndir

Duolingo: Dil Dersleri Hakkında Daha Fazla

Dünyanın en fazla indirilen eğitim uygulamasıyla yeni bir dil öğren! Duolingo, kısa süren hızlı derslerle 40’ın üzerinde dil öğrenmenin eğlenceli ve ücretsiz uygulaması. Konuşma, okuma, dinleme ve yazma alıştırmaları yaparak kelime hazneni ve dil bilgisi becerilerini geliştir.

Duolingo, dil öğrenmeye yardımcı olan bir uygulamadır. Dil uzmanları tarafından tasarlanmış olan Duolingo, dünya genelinde yüz milyonlarca öğrenci tarafından kullanılmaktadır. Bu uygulama, İspanyolca, Fransızca, Çince, İtalyanca, Almanca, İngilizce ve daha birçok dilde gerçek konuşmaları öğrenmenizi sağlar. Bu dilleri öğrenmenin sebebi ise tatil, okul, kariyer, aile ve arkadaşlarla iletişim kurma ya da beyin egzersizi yapma gibi farklı nedenler olabilir. Ancak ne sebeple olursa olsun, Duolingo ile dil öğrenmeyi seveceksiniz.

Duolingo'yu tercih etmeniz için birçok neden vardır. Bu uygulama, etkili ve eğlencelidir. Oyun benzeri dersler ve karakterler sayesinde konuşma, okuma, dinleme ve yazma becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olur. Dil uzmanları tarafından tasarlanan Duolingo, bilimsel bir öğretim metodolojisine sahiptir ve dil öğrenme konusunda uzun vadede bağlı kalmanızı teşvik ettiği kanıtlanmıştır.

Uygulama içinde ilerlemenizi takip edebilirsiniz. Günlük alıştırmalar yaparak eğlenceli ödüller ve başarılar elde ederek dil öğrenme hedeflerinize çalışabilirsiniz. Ayrıca, 500 milyonun üzerinde öğrenciyle birlikte küresel bir toplulukta öğrenirken rekabetçi puan tabloları sayesinde motivasyonunuzu koruyabilirsiniz.

Dil kurslarının tamamı ücretsizdir ve birçok dil seçeneği sunar. İspanyolca, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Rusça, Portekizce, Türkçe, Hollandaca, İrlandaca, Danca, İsveççe, Ukraynaca, Esperanto, Lehçe, Yunanca, Macarca, Norveççe, İbranice, Galce, Arapça, Latince, Hawaiice, İskoç Galcesi, Vietnamca, Korece, Japonca, İngilizce ve Yüksek Valyria dillerini öğrenebilirsiniz.

Dünya genelinde Duolingo hakkında yapılan yorumlar oldukça olumludur. Google Play tarafından "En İyilerin En İyisi" seçilmiş ve "Açık ara en iyi dil öğrenme uygulaması" olarak adlandırılmıştır. The New York Times, Duolingo'yu en etkili dil öğrenme metodlarından biri olarak tanımlamıştır ve eğlenceli dersler ve çeşitli alıştırmaların öğrenme sürecini daha ilgi çekici hale getirdiğini belirtmiştir. TIME Magazine, Duolingo'nun eğitimin geleceğindeki sırlardan biri olabileceğini söylemiştir. Forbes ise Duolingo'yu neşeli, kaygısız ve eğlenceli olarak nitelendirmiştir.

Eğer Duolingo'yu sevdiyseniz, Süper Duolingo'yu 14 günlüğüne ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. Bu şekilde reklamsız bir şekilde dili öğrenebilir ve Sınırsız Can ve Aylık Seri Onarımı gibi eğlenceli avantajlardan faydalanabilirsiniz. Ayrıca, uygulama ile ilgili herhangi bir geri bildirimde bulunmak isterseniz, bunu android@duolingo.com adresine gönderebil

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.