header
QR Kod
DStv Stream

DStv Stream

5.0.5 geliştirici MultiChoice Support Services (Pty) Ltd
(0 İncelemeler) Mayıs 11, 2024
DStv Stream DStv Stream DStv Stream DStv Stream DStv Stream DStv Stream

En Son Versiyon

Versiyon
5.0.5
Güncelle
Mayıs 11, 2024
Geliştirici
MultiChoice Support Services (Pty) Ltd
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.dstvmobile.android
Şimdi İndir

DStv Stream Hakkında Daha Fazla

As a DStv customer you can enjoy the shows, movies and sport you love with the DStv streaming app. Download now and get watching!
2

DStv uygulaması, en sevdiğiniz TV programlarınızı, spor takımlarınızı veya son dakika haberlerinizi kaçırmamanız için tasarlanmıştır. Akıllı telefonunuz, tabletiniz veya Android TV'nizde canlı olarak izleyebilir, en yeni bölümleri ve filmleri takip edebilir veya mobil uygulamada daha sonra çevrimdışı izlemek üzere indirebilirsiniz. Çocuklar uzaktan kumandayı ele geçirdi mi? Aynı anda 2 akışı çevrimiçi izleyebilir ve sevdiğiniz dizilerin veya son bölümlerini takip edebilirsiniz. Arkadaşlarınızla dışarıdayken büyük maçı kaçırmak istemiyor musunuz? Telefonunuzdan takip ederek canlı sporları asla kaçırmayın. Bilgisayarınızın güç kesintileri sizi üzüyor mu? İndirdiğiniz filmlerin tadını çıkarırken rahatlayın. DStv müşterisi olarak, bu özelliklerin tümünden DStv uygulamasında yararlanabilirsiniz.

- Anında izleyin, 3G/4G veya WIFI aracılığıyla seçili TV kanallarını canlı yayınlayın ve canlı yayınlarınızı izlemeye başlayın. - Canlı yayın kaçırdınız mı, en popüler programların, spor vurgularının ve filmlerin yer aldığı bir seçkiyi Catch Up'ta izleyerek daha sonra izleyin. - TV şovlarını veya filmleri izlemek için mobil veri kullanmak istemiyor musunuz? WIFI üzerinden 25 videoyu indirebilir ve 4 mobil cihazda çevrimdışı olarak daha sonra keyfini çıkarabilirsiniz. - Spor, şovlar ve filmlerinizden oluşan kendi deneyiminizi istiyor musunuz? Her aile üyesinin deneyimini kişiselleştirmek için 6 profil oluşturabilirsiniz. - İzlemeyi planlamak istiyor musunuz? Catch Up öğelerini izleme listesine ekleyerek daha sonra geri dönebilir veya tam 8 günlük TV rehberine erişebilir ve izleme düzenlemek için hatırlatıcılar ayarlayabilirsiniz. - Çocukları eğlendirmeniz mi gerekiyor? Mobil uygulamadaki Çocuklar bölümü, PIN kontrollü erişimle çocuklarınızın gözetimsiz en harika programları ve filmleri keyifle izleyebileceği güvenli ve eğlenceli bir ortam sunar.

DStv mobil uygulaması, sevdiğiniz DStv eğlencesini hareket halindeyken izlemenize olanak tanır. DStv'niz yoksa, sorun değil, uygulamayı indirin, kaydolun ve akıllı telefonunuzda, tabletinizde veya Android TV'nizde ücretsiz canlı yayın kanallarımızı ve videolarımızı izlemeye başlayın (yalnızca Güney Afrika'da mevcuttur). Veriniz olduğu sürece, izlemeye hazırsınız. *DStv uygulamasındaki Canlı TV ve Catch Up içeriği, abonelik paketinize ve ülkenize göre değişir. Bu içerik, DStv bölgelerindeki ülkelerde oynatılabildiği için coğrafi engelleme nedeniyle yalnızca bu ülkelerde oynatılabilir.

Yasal nedenlerden dolayı, DStv uygulaması sertifikalı olmayan Google cihazlarında kullanılamaz. Lütfen Google Play Store Menüs

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.