header
QR Kod
Dry Bar Comedy+

Dry Bar Comedy+

8.402.1 geliştirici Angel Studios, Inc.
(0 İncelemeler) Mayıs 09, 2024
Dry Bar Comedy+ Dry Bar Comedy+ Dry Bar Comedy+ Dry Bar Comedy+ Dry Bar Comedy+ Dry Bar Comedy+

En Son Versiyon

Versiyon
8.402.1
Güncelle
Mayıs 09, 2024
Geliştirici
Angel Studios, Inc.
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.vidangel.drybarcomedy
Şimdi İndir

Dry Bar Comedy+ Hakkında Daha Fazla

Watch or listen to the world’s largest collection of family-friendly stand-up comedy, completely ad-free.

Herkes için eğlenceli, artık her yerde. Herhangi bir zaman, herhangi bir yer, herhangi bir cihazda kullanılabilir.

350'den fazla komik komedi özelinde ve her hafta eklenen daha önce hiç görülmemiş içeriklerin tadını çıkarmak için deneme sürümünü şimdi başlatın.

Tüm özelliklere ve içeriğe erişmek için uygulama içinde otomatik yenilenen bir abonelikle her ay veya yıllık olarak Dry Bar Comedy+ aboneliğine kaydolabilirsiniz.* Fiyatlar bölgeye göre değişebilir ve uygulamada satın almadan önce onaylanacaktır. Uygulama içi abonelikler, döngülerinin sonunda otomatik olarak yenilenecektir.

Tüm ödemeler Google Hesabınız aracılığıyla yapılacak ve ilk ödeme sonrasında Hesap Ayarları altından yönetilebilir. Abonelik ödemeleri, mevcut döngünün sonundan en az 24 saat önce devre dışı bırakılmazsa otomatik olarak yenilenecektir. Hesabınız yenileme için en az 24 saat önce ücretlendirilecektir. Ücretsiz deneme sürenizin kullanılmayan kısmı ödeme yapıldıktan sonra kaybolacaktır. Otomatik yenilemeyi devre dışı bırakılarak iptal edilir.

Hizmet Koşulları: http://drybarcomedy.vhx.tv/tos Gizlilik Politikası: http://drybarcomedy.vhx.tv/privacy

Bazı içerikler geniş ekran formatında olmayabilir ve geniş ekran TV'lerde harf kutusu ile görüntülenebilir.

Dry Bar Comedy+ uygulaması, her yerde her zaman eğlenceli bir deneyim sunmak için tasarlanmıştır. Uygulamanın içinde bulunan 350'den fazla komedi özelinde ve her hafta eklenen yeni içeriklerle herkesin keyif alabileceği bir platformdur. Uygulamanın içinde otomatik yenilenen abonelikler sayesinde tüm özelliklere ve içeriğe erişmek mümkündür. Uygulama içinde yapılan ödemeler Google Hesabı üzerinden gerçekleştirilir ve otomatik yenilenen aboneliklerin devre dışı bırakılması ile iptal edilebilir. Herhangi bir saklama ücreti olmadan ücretsiz deneme sürümü de sunulmaktadır. Uygulamanın kullanım koşulları ve gizlilik politikası da kullanıcılara sağlanmıştır. Geniş ekran formatında olmayan içerikler ise geniş ekran TV'lerde harf kutusu ile görüntülenebilir. Dry Bar Comedy+ uygulaması, herkes için eğlenceli bir deneyim sunmak için kullanıcıların hizmetindedir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.