below header
QR Kod
DreamFace: Animator ng Larawan

DreamFace: Animator ng Larawan

3.5.4 geliştirici AI Art Magic Avatar Studio
(0 İncelemeler) Mart 19, 2024
DreamFace: Animator ng Larawan DreamFace: Animator ng Larawan DreamFace: Animator ng Larawan DreamFace: Animator ng Larawan DreamFace: Animator ng Larawan DreamFace: Animator ng Larawan

En Son Versiyon

Versiyon
3.5.4
Güncelle
Mart 19, 2024
Geliştirici
AI Art Magic Avatar Studio
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.dreamapp.dubhe
Şimdi İndir

DreamFace: Animator ng Larawan Hakkında Daha Fazla

DreamFace komik bir fotoğraf animasyon uygulamasıdır!

Tek bir dokunuşla fotoğrafınızı şarkı söyleyip dans ettirin! DreamFace size fotoğraflarınızı eğlenceli hale getirecek birçok özellik sunuyor. Sadece bir fotoğraf yüklemeniz ve bir şarkı seçmeniz yeterli! Bu sayede patronunuzu komik bir şarkıyla dans ettirebilir, bebeğinizin ilk kelimelerini söyleyebilir veya sevimli evcil hayvanınızın konuşmasına izin verebilirsiniz. Ayrıca istediğiniz kişinin fotoğrafını yüksek çözünürlükte hale getirerek fotoğraflarınızı iyileştirebilirsiniz.

Yüz fotoğraflarınızı gelişmiş, gürültüsüz ve kristal netliğinde resimlere dönüştürün! DreamFace, günlük portrelerinizi ve özçekimlerinizi etkileyici ve çarpıcı bir şekilde iyileştirmenize olanak sağlar. Ayrıca eski, bulanık veya çizik fotoğrafları onarabilirsiniz.

İstediğiniz kişiyi canlandırın! Filmlerden, oyunlardan veya çizgi romanlardan en sevdiğiniz karakterleri hayata geçirebilirsiniz. Ayrıca dünyaca ünlü sanat eserlerini de canlandırabilirsiniz.

Eski fotoğrafları hayata döndürün! Nostalji modu sayesinde siyah beyaz fotoğrafları canlandırabilir ve geçmişe bir yolculuk yapabilirsiniz.

Arkadaşlarınızı memlere dönüştürün! Arkadaşınızın fotoğrafını yükleyin ve en sevdiğiniz şarkıyı söyleyin, trend ritimlerle dans edin veya favori film karakteri gibi davranın!

Ünlü bir yıldız olun ve trendleri takip edin! DreamFace, her gün yeni danslar yayınlayarak size eğlenceli bir deneyim sunar. Ayrıca fotoğraflarınızı ve gizliliğinizi korumak için gelişmiş şifreleme teknolojisi kullanır. DreamFace Pro üyeleri, tüm özellikleri ücretsiz kullanabilir ve reklamlardan kurtulabilir. Hizmet şartlarını ve gizlilik politikasını inceleyerek daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

AI sanat üreteci ile yaratıcılığınızın sınırlarını zorlayın! DreamFace, sizin için saniyeler içinde dijital sanat eserleri üretebilir. Çeşitli sanat stilleri arasından seçim yapabileceğiniz gibi ACG dünyasında bir tur da yapabilirsiniz. Ayrıca ücretsiz deneme süresi ve otomatik yenileme seçenekleri de sunulmaktadır.

Bize yazarak DreamFace'i daha da geliştirin! DreamFace'i nasıl geliştirebileceğiniz konusunda fikirleriniz varsa lütfen bize yazın. DreamFace Pro üyelerine katılarak tüm özellikleri ücretsiz kullanabilir ve reklamlardan kurtulabilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.