below header
QR Kod
DreameShort - Dramas and Shows

DreameShort - Dramas and Shows

1.3.10 geliştirici CRATER PTE. LTD.
(0 İncelemeler) Şubat 27, 2024
DreameShort - Dramas and Shows DreameShort - Dramas and Shows DreameShort - Dramas and Shows DreameShort - Dramas and Shows DreameShort - Dramas and Shows

En Son Versiyon

Versiyon
1.3.10
Güncelle
Şubat 27, 2024
Geliştirici
CRATER PTE. LTD.
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.stary.dreamshort
Şimdi İndir

DreameShort - Dramas and Shows Hakkında Daha Fazla

DreameShort is the new generation of mini-drama series streaming platform.

DreameShort ile hayat kısa - her anı heyecan verici hale getirin. Biz minimum zaman içinde maksimum eğlence sunuyoruz. Ever-expanding atış boyutlu kütüphanemizle dram arzularınızı tatmin edin!

【Trend】

MEŞHUR AŞK

Milyoner Zane Vincent, acımasızlığı ve zalimliği ile tanınan, yaşamı bir an içinde yok edebilecek güce sahipken intikam ve tutku dolu bir yolculuğa çıkın. Aria, üvey annesi ve kız kardeşi ile cehennem gibi bir hayatta tutsak olan masum bir genç kız, Zane'in intikam hedefi olur.

Zane, Aria'nın hayatını mahvetmeye karar verirken, beklenmedik bir dönüş gerçekleşir - yavaş yavaş ona aşık olur ve onu vazgeçilmez bir varlık haline getirir, onsuz yaşayamaz hale gelir.

DreameShort ile her zaman ve her yerde dram ihtiyacınızı giderebilirsiniz! Yürürken, sıra beklerken veya kendinize zaman ayırırken, 1-5 dakikalık bölümlerden oluşan devamlı genişleyen atış boyutlu kütüphanemizle maraton yapabilirsiniz.

【Özellikler】

1. Atış boyutlu, hızlı drama: Birkaç saniye içinde, gizli hayranlığın, yeniden inşa edilen ilişkilerin ve gerçekleşen hayallerin hikayeleri, elinizin içinde mükemmel bir şekilde tasarlanmış hızlı senaryolarla baştan sona sürükleyici bir anlatıya dönüşüyor.

2. Yeni orijinallerin güncellenmesi: Kütüphanemiz, yepyeni kısa dramalarla sürekli genişliyor. Sizi eğlendirmek için sürekli olarak orijinal dramalar sergiliyoruz. Her biri kompakt yapıları ve mükemmel oyunculuklarıyla özenle tasarlanmış, hayal gücünün ötesinde.

3. Online yayın: Tam ekran, özel ses ile istediğiniz zaman ve her yerde dramalarınızın keyfini çıkarın.

DreameShort tüm arzularınıza hitap ediyor! Yeni, hızlı drama deneyimini deneyin!

【Bize Ulaşın】

Resmi web sitesi: https://dreameshort.com/

E-posta: service@dreameshort.com

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.