header
QR Kod
Dream Mania - Match 3 Games

Dream Mania - Match 3 Games

1.4.1 geliştirici Playflux
(0 İncelemeler) Mayıs 01, 2024
Dream Mania - Match 3 Games Dream Mania - Match 3 Games Dream Mania - Match 3 Games Dream Mania - Match 3 Games Dream Mania - Match 3 Games Dream Mania - Match 3 Games

En Son Versiyon

Versiyon
1.4.1
Güncelle
Mayıs 01, 2024
Geliştirici
Playflux
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.dream.free.games.match3
Şimdi İndir

Dream Mania - Match 3 Games Hakkında Daha Fazla

Dive into a thrilling dream mania filled with blasting cookies, captivating match 3 games, and heartwarming adventures! Presenting Match 3 games, the perfect escape that immerses you in a realm of matching puzzle games, home renovation, mansion design, and touching stories of characters yearning for a fresh start. Leave the ordinary behind and embrace a matching world of excitement, fun, and extraordinary moments!

Bu uygulama size büyülü bir dünyanın kapılarını açıyor. Her eşleştirme oyununda size güçlendiriciler ve ödüller sunarak size hayalinizdeki adaya ait kaleyi ve büyüleyici bahçeleri yeniden inşa etme görevine daha da yaklaştırıyor. Unutulmuş karakterlere yeni bir yuva ve amaç bulmalarına yardımcı olmak için madeni para kazanarak, büyüleyici eşleştirme oyunlarını çözerek ve aileyi kurtararak ödül alın.

Bu eşleştirme 3 oyunu size benzersiz bir oynanış sunuyor: - Yeni başlayanlar ve tecrübeli oyuncuları zorlu bulmacalarla karşı karşıya getirmek için yüzlerce seviyeyle dolu yaratıcı eşleştirme oyunları. - Zorlu bulmacaları aşmanıza ve engelleri yenmenize yardımcı olan görsel olarak etkileyici güçlendiriciler ve ödüller. - Güzel tasarımları ve büyüleyici bahçeleri olan sihirli bir ada kalesini açın ve restore edin. - Adada geçen dokunaklı hikayelerde yoksul karakterlere yeni maceralara çıkma imkanı verin. Yetişkinler için heyecan verici bir eşleştirme 3 macera oyununu kaçırmayın! Kendinizi eşleştirme 3 bulmaca oyunlarının dünyasına kaptırın, büyüleyici bulmacaları çözün ve yeni karakterler ve arkadaşlarla unutulmaz anılar oluşturun. Hayal ettiğiniz ada cennetini yaratmak için birleştirin, restore edin ve dekore ederken bir ömür sürecek bir yolculuğa çıkın.

Gizlilik politikası: https://playflux.co/privacy-policy/ Hizmet Şartları: https://playflux.co/terms-of-service/

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.