header
QR Kod
Dream Family - Match 3 Games

Dream Family - Match 3 Games

2.1.7 geliştirici Playflux
(0 İncelemeler) Mayıs 26, 2024
Dream Family - Match 3 Games Dream Family - Match 3 Games Dream Family - Match 3 Games Dream Family - Match 3 Games Dream Family - Match 3 Games Dream Family - Match 3 Games

En Son Versiyon

Versiyon
2.1.7
Güncelle
Mayıs 26, 2024
Geliştirici
Playflux
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.cookie.match3.casual
Şimdi İndir

Dream Family - Match 3 Games Hakkında Daha Fazla

Join our match 3 game now and immerse yourself in the dreamy world of our sweet village! Experience endless joy and excitement as you decorate your family-inspired sanctuary. Help charming creatures crush desserts across hundreds of magical levels. Renovate the mansion with a touch of family warmth and save characters in need.

Bu oyun, şekerlemeleri, kurabiyeleri ve sevimli engelleri içeren binlerce iyi tasarlanmış seviyeye sahiptir. Benzersiz sihirli destekleri kullanarak seviyelerinizin üstesinden gelin! Günlük ödüller alın ve bulmacaları çözerek yıldızlar toplayın, böylece oyunun güzel odalarını kilitleyin. Wi-Fi veya internet bağlantısı gerektirmez, bu oyun zaman geçirmenin mükemmel bir yoludur. Beyninizin meydan okunması için düzenli olarak yeni seviyelerle güncellenir.

Hayalinizdeki aile tarafından sevilecek bir eğlence şehri oluşturun. Hikayeye bağlanan ve karakterlerin hayallerini yansıtan benzersiz malikanelerinizi dekore edin ve onları tehlikeden kurtarın!

Binlerce heyecan verici seviyede şekerleri, bisküvileri ve reçelleri ezip geçin. Bu match 3 oyununu indirin ve her ezme, hayalinizdeki aile köyüne bir adım daha yaklaşmanızı sağlayacak bir dünyada yolculuğa başlayın!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.