header
QR Kod
Drama Live | Video Player

Drama Live | Video Player

13.0.0 geliştirici Sneig
(0 İncelemeler) Mart 05, 2024
Drama Live | Video Player Drama Live | Video Player Drama Live | Video Player Drama Live | Video Player Drama Live | Video Player Drama Live | Video Player

En Son Versiyon

Versiyon
13.0.0
Güncelle
Mart 05, 2024
Geliştirici
Sneig
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.sneig.livedrama
Şimdi İndir

Drama Live | Video Player Hakkında Daha Fazla

FEATURES:

Bu uygulama, video, ses, canlı, VOD ve IPTV oynatıcı özelliklerine sahiptir. Aynı anda birkaç akışı oynatabilme, resim içinde resim modu, arka planda oynatma ve izlerken halka açık veya özel sohbet etme gibi özellikleri de mevcuttur. Dahili olarak hızlı video ve IPTV oynatıcıya sahip olması ve yüksek yeteneklere sahip olması da bu uygulamanın önemli özelliklerindendir. Kullanıcılar, varsayılan video kalitesini seçebilir ve bir kanal için birden fazla kaliteyi (SD, HD, FHD, 4K) destekleyebilir. Ayrıca bir kanal için birden fazla sunucuyu da destekler ve bir sunucu çalışmazsa otomatik olarak başka bir sunucuyu seçebilir. Canlı yayın bağlantısı kesilirse otomatik olarak yeniden bağlanmayı sağlar.

Uygulama, ses parçası seçme ve sadece ses modunda oynatma gibi seçenekler sunar. Ayrıca kullanıcılar, favori kanallarını oluşturabilir ve düzenleyebilir. Seçilen kanalı uygulama başlatıldığında otomatik olarak oynatmaya başlar. Kullanıcı dostu bir tasarıma sahiptir ve kanalların grid veya liste görünümü ile izlenebilir. IPTV izleme özelliğiyle kanalları gruplara ve logolara göre düzenlenebilir. Ayrıca M3U dosyasından istek başlıklarını da destekler ve çalma listelerindeki kanalları hızlı bir şekilde aramayı sağlar.

Uygulama, MP4, MOV, WMV, AVI, Flash video formatları (FLV, F4V ve SWF), MKV, WEBM, MP3, DASH, HLS, MPEG-TS, H.264 ve M3U8 gibi birçok video kaynağını destekler. Ayrıca M3U, Xtream ve FG gibi birçok çalma listesi kaynağını da destekler.

Uygulama, Android telefon, tablet, TV ve TV kutusu gibi cihazları destekler. Ayrıca Miracast ve Web Video Caster gibi video yayını seçeneklerine de sahiptir.

ÖNEMLİ NOT: Bu uygulama, IPTV abonelikleri, yayınlar veya kanal kodları gibi herhangi bir IPTV hizmeti sunmamaktadır. Bu uygulamanın üçüncü taraf bir sağlayıcıyla herhangi bir ilişkisi yoktur. Uygulama, herhangi bir medya veya içerik sağlamaz ve kullanıcıların kendi içeriklerini FG kodları, Xtream kodları veya M3u dosya bağlantıları ile sağlamaları gerekir. Telif hakkı sahibinin izni olmadan telif hakkı olan materyallerin kullanılmasını desteklemiyoruz. Uygulama, video dosyalarını veya canlı yayınları kendi sunucularında barındırmamaktadır. Kullanıcıların uygulamada çalıştırdığı içeriklerden sorumlu değildir ve uygulama, kullanıcı kendi içeriğini girmedikçe tamamen içeriksiz olarak başlar. Linklerin bir oynatıcı tarafından doğrudan telif hakkı ihlali yapmadığını biliyoruz çünkü uygulama sunucularında bir kopya yapılmıyor ve bu nedenle bu, DMCA bildirimi göndermek için geçerli bir neden değildir. Bu içeriğin web'den kaldırılması için, içerik sahibinin içeriği barındıran gerçek web sunucusuyla iletişime geçmesi gerekir (bu

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.