header
QR Kod
Dragon Mania Efsaneleri

Dragon Mania Efsaneleri

8.0.0m geliştirici Gameloft SE
(0 İncelemeler) Haziran 10, 2024
Dragon Mania Efsaneleri Dragon Mania Efsaneleri Dragon Mania Efsaneleri Dragon Mania Efsaneleri Dragon Mania Efsaneleri Dragon Mania Efsaneleri

En Son Versiyon

Versiyon
8.0.0m
Güncelle
Haziran 10, 2024
Geliştirici
Gameloft SE
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.gameloft.android.ANMP.GloftDOHM
Şimdi İndir

Dragon Mania Efsaneleri Hakkında Daha Fazla

Yüzlerce Ejderhanın bulunduğu ve ardı ardına pek çok maceranın yaşandığı gizli ada Ejderistan'a hoş geldin! Ejder Eğitmeni olabilecek güce sahip misin?

Fantezi ejderha şehri seni bekliyor! Bu ejderha simülasyon oyununda büyülü bir dünyada efsanevi ejderlerden oluşan bir takım yarat. Bu ejderhalar, farklı ada ve dünyalardaki epik savaşlarda seninle birlikte olacak. Onları yavrulat, eğit ve güçlerinde ustalaş.

Dragon Mania Efsaneleri, ailecek oynanabilecek bir ejderha simülasyon oyunu. Bir ejderha şehri inşa et, farklı ejderha türlerini birleştir ve çeşitli evcil ejderhalar topla. Fantastik hayvanlarla dolu bu deneyimde diğer canavarlarla çatış.

Büyülü evcil hayvanlarla farklı mini oyunlar oyna: Ejderhalarını besle, kucakla ve özenle yetiştirerek ekstra altın ve takımını güçlendirecek bonuslar kazan. Ejderlerini sihir ve büyü okuluna gönderip yeni hüner ve becerilerin kilidini aç.

Kişiselleştirilebilir fantezi şehir adaları yarat ve dekore et. Özel ejderhalar ve sınırlı süreli etkinlikler düzenli aralıklarla güncellenir.

Ejderhalar da sevgiye ihtiyaç duyar. Yeni türlerin kilidini açmak için farklı kombinasyonlar dene ve şirin yavru ejderlerini yumurtlat. Yüzlerce eşsiz türle fantastik ejder arkadaşlar edinme konusunda asla sıkıntı çekme. Yeni ve nadir ejderhalar yavrulatıp onları yükseltebilirsin. Tüm güç ve elementlerde ustalaş.

Bu fantastik hayvan evreninde evcil ejderhalarınla bir seyahat yap. DML büyüsüyle daha yüksek liglere, seviyelere ve daha uzak adalara ulaş. Köyünü Vikinglerden geri al ve ejderhaların için yeni bir yuva inşa et. Yeni hayvanlar topla ve kendi hikayeni yarat. Sezonluk etkinlikler, yeni içerikler, yeni silah türleri ve özel görevlerle dolu bu simülasyon oyununda ejderhalarını savaş için birer kahraman haline getir!

Evcil ejderlerini eğit ve savaşa hazırla. Onlara özel taktikler ve canavar saldırıları öğret. Güç seviyelerini yükselt, ejder okulunda yeni beceriler öğren ve hepsini efsanevi savaşçılar haline getir. Ejderleri evriltip hayvan kahramanlara dönüştür ve savaşta en faydalı olacak güçleri ve elementleri birlikte kullan.

Dragon Mania Efsaneleri'nde arkadaş edin, onların evcil hayvan adalarını ziyaret et ve hediyeler alıp ver. Farklı ejderleri tanı, güçlerini geliştir, internet üzerinden Klan sohbetini kullanarak en iyi takım stratejisini belirle veya evcil hayvan konusunda yaptıklarından bahset.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.