header
QR Kod
Dragon City Mobile

Dragon City Mobile

24.4.0 geliştirici Social Point
(0 İncelemeler) Mayıs 03, 2024
Dragon City Mobile Dragon City Mobile Dragon City Mobile Dragon City Mobile Dragon City Mobile Dragon City Mobile

En Son Versiyon

Versiyon
24.4.0
Güncelle
Mayıs 03, 2024
Geliştirici
Social Point
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
es.socialpoint.DragonCity
Şimdi İndir

Dragon City Mobile Hakkında Daha Fazla

Bu ejderha oyununda ustalaşmaya ve bir sürü ateş püskürten sevimli ejderhayı toplamaya ve yetiştirmeye hazır mısın?
/

Dragon City, yüzen adalarda bir ejderha şehri inşa etmeyi ve ona çiftlikler, habitatlar, binalar ve bir sürü ejderha eklemeyi sağlayan bir oyundur. Bu ejderhaları istediğin gibi eğitebilir, besleyebilir ve çarpıcı canavarlara dönüştürebilirsin, böylece dünyanın en iyi Ejderha Ustası olduğunu kanıtlayabilirsin. Oyuncular, Ateş, Doğa, Saf, Efsane ve daha pek çok elementin ejderhalarını birleştirerek 1000'den fazla ejderhaya sahip olan benzersiz melezler üretebilirler. Her hafta üretim etkinlikleri ve özel adalar ile oyuna yeni ejderhalar katılıyor, bu da oyunu sürekli heyecan verici ve yenilik dolu tutuyor.

Ejderhalarını, özel etkinliklerden elde edilen harika Ejderha Derileriyle süsleyebilirsin. Ayrıca, Ejderha Görevlerinde maceraya katılabilir ve oyundaki PvP Arenalarında diğer Ejderha Ustalarına karşı savaşarak türünün tek örneği ejderhaları toplayabilir, Savaşçı Sandıklarını alabilir ve skor panosunda üst sıralara tırmanabilirsin. Ayrıca, Ejderhaların yeteneklerini denemek için Yaşam Ağacındaki sihirli bir dünyadan ejderhalar çağırabilirsin ve onları güçlendirmek için küreler toplayabilirsin. Antik Dünya ve Gardiyan Ejderha Kuleleri gibi gelişmiş oyun özelliklerinin kilidini açabilirsin, böylece oyun deneyimin daha da heyecan verici hale gelir.

Dragon City, oyuncuların birbirleriyle etkileşime geçebileceği sosyal bir şehir sunar. Diğer Ejderha Ustalarıyla birlikte savaşabilir, onlarla sohbet edebilir, Küreler takas edebilir, İttifak Hediyesi Etkinliklerinde paylaşımlar yapabilir ve İttifak Sandıklarını açabilirsin. Oyunu indirmek ve oynamak ücretsizdir, ancak isteğe bağlı oyun içi satın alımlar içerir. Bu satın alımlar rastgele ögeler dâhil olmak üzere çeşitli öğeleri içerebilir ve düşme oranları hakkında bilgi oyun içinde bulunabilir. Eğer oyun içi satın alma işlemlerini devre dışı bırakmak istiyorsan, telefonunun veya tabletinin ayarlarında bunu kapatman gerekebilir.

Dragon City, popüler bir oyun olup 80 milyondan fazla Ejderha Ustası tarafından oynanmaktadır. Hemen oyuna katıl ve kendi ejderha şehrini inşa etmeye başla! Oyunu beğendiysen, lütfen güzel bir yorum yazmayı unutma.

Dragon City'nin yaratıcılarının diğer harika oyunlarına da göz atabilirsin. Bunlar arasında Monster Legends ve Tasty Town da bulunmaktadır. Kişisel bilgilerinin satılmaması için gerekli önlemleri almak istiyorsan, web sitemizdeki bilgileri kontrol edebilirsin. Oyunun sosyal medya hesaplarına katıl, Discord kanalına katıl

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.