below header
QR Kod
Download Twitter Videos - GIF

Download Twitter Videos - GIF

2.0.115 geliştirici Photo and Video App
(0 İncelemeler) Şubat 06, 2024
Download Twitter Videos - GIF Download Twitter Videos - GIF Download Twitter Videos - GIF Download Twitter Videos - GIF Download Twitter Videos - GIF

En Son Versiyon

Versiyon
2.0.115
Güncelle
Şubat 06, 2024
Geliştirici
Photo and Video App
Kategoriler
Araçlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
tweeter.gif.twittervideodownloader
Şimdi İndir

Download Twitter Videos - GIF Hakkında Daha Fazla

Twitter Video Downloader app helps you to download Twitter videos and gif that you love to your device in the easy and quick way, so you can open the video anytime, anywhere you want or share it with your friends, save the internet traffic.

Bu uygulama Twitter videolarını çok kolay ve hızlı bir şekilde indirmenize olanak tanır. Veritabanı kullanarak sorgunuzu kaydedebilir, internet trafiğinden tasarruf edebilir ve aynı Twitter videolarını ya da GIF'leri indirmekten kaçınabilirsiniz. İndirilebilir video çözünürlüklerini seçebilirsiniz (birden fazla video mevcutsa) ve böylelikle hangi videonun indirileceğine karar vermek kolaylaşır. Dahili paylaşım işlevi sayesinde, Snapchat, Instagram, WhatsApp, Facebook gibi diğer sosyal uygulamalara gerçek videoyu kolayca paylaşabilirsiniz. İndirilen videolar harici depolama alanına kaydedilir, böylelikle galeri, dosya yöneticisi, video oynatıcı uygulamaları gibi diğer uygulamalardan erişilebilir ve oynanabilir.

Twitter videolarını indirmenin 2 kolay yolu vardır. İsterseniz bağlantıyı kopyalayıp yapıştırabilir, isterseniz de paylaşım seçeneklerinden doğrudan erişebilirsiniz (önerilir). Dahili indirme yöneticisi sayesinde, indirme ilerlemesini kolayca kontrol edebilirsiniz ve dahili video oynatıcı sayesinde video ve GIF'lerinizi oynatabilirsiniz. İndirilen videolara kolayca erişebilir, yolunu görüntüleyebilir, oynatabilir ve paylaşabilirsiniz. Ayrıca Twitter'dan GIF'ler de kaydedebilirsiniz. Uygulama çoklu görev indirme desteği sayesinde aynı anda birçok dosya indirebilir ve kullanıcı deneyiminizi en üst düzeye çıkarmak için çok az reklam vardır. Ayrıca, sadece 2.9 Mb boyutundadır.

Bu uygulama ile Twitter videolarını nasıl indirebilirsiniz? Çok kolay ve basit:

1️⃣ Twitter uygulamasında beğendiğiniz videonun veya GIF'in altında paylaşım simgesine tıklayın. 2️⃣ Share Tweet via... seçeneğini seçin. 3️⃣ Download Twitter videos uygulamasını seçin. 4️⃣ Download simgesine tıklayın. 5️⃣ Eğer birden fazla video seçeneği varsa istediğiniz çözünürlüğü seçin. 6️⃣ Bekleyin veya diğer Twitter videolarına göz atın.

Twitter videolarını indirmenin başka bir yolu da, indirmek istediğiniz tweet'in bağlantısını kopyalayıp uygulamaya yapıştırmak ve ardından indirme simgesine tıklamaktır. Eğer tweet'i henüz açmadıysanız, uygulama otomatik olarak bağlantıyı yapıştıracaktır.

💪💪💪 Şimdi bu harika Twitter video indirme uygulamasını indirin! 💪💪💪

Notlar: ✘ Download Twitter Videos uygulaması izinsiz bir şekilde videoları, GIF'leri kaydetmek veya retweet etmek için kullanılmamalıdır. Twitter'ın haklarına saygılıyız. ✘ Bu Twitter video indirme uygulaması, Twitter ile ilişkili değildir, ancak Twitter'dan videoları indirmenize ve GIF'leri kaydetmenize yardımcı olan bir araçtır.

Eğer Download Twitter Videos uygulaması size yardımcı oluyorsa, lütfen beni 🌟🌟🌟🌟🌟 ile değ

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.