below header
QR Kod
Domi Kids-Baby Songs & Videos

Domi Kids-Baby Songs & Videos

2.1.6 geliştirici BabyTiger Kid Apps & Games
(0 İncelemeler) Nisan 03, 2024
Domi Kids-Baby Songs & Videos Domi Kids-Baby Songs & Videos Domi Kids-Baby Songs & Videos Domi Kids-Baby Songs & Videos Domi Kids-Baby Songs & Videos Domi Kids-Baby Songs & Videos

En Son Versiyon

Versiyon
2.1.6
Güncelle
Nisan 03, 2024
Geliştirici
BabyTiger Kid Apps & Games
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.babytiger.domikids.a
Şimdi İndir

Domi Kids-Baby Songs & Videos Hakkında Daha Fazla

Welcome to our app! We are delighted to present you with a wide range of children's videos, including nursery rhymes, music, cartoons, and more. Our app is designed with children and babies in mind, providing a user-friendly and engaging experience.

Bu uygulamayla çocukların ilgisini çekecek bir dünyaya dalın. Popüler çocuk şarkısı videolarından oluşan dikkat çekici bir koleksiyon hazırladık. Renkli animasyonlar, eğlenceli melodiler ve etkileşimli öğelerle dolu olan bu videolar, genç zihinleri eğlendirip eğitmek için özenle seçilmiştir.

⭐Klasik Uygulamamızla çocuğunuz "Twinkle Twinkle Little Star", "Row, Row, Row Your Boat", "The Wheels on the Bus", "Baby Shark" ve "Baa, Baa, Black Sheep" gibi zamansız klasikleri keyifle izleyebilir. Bu sevilen çocuk şarkıları nesiller boyunca çocukları eğlendirmiş ve eğitmiştir.

⭐Yenilik Uygulamamızda çeşitli yenilikçi çocuk müzik ve çizgi filmleri de bulunmaktadır. Orijinal bestelerden sürükleyici hikayelere kadar, bu videolar genç izleyiciler için taze ve ilgi çekici bir deneyim sunar.

⭐Güvenli ve dostane Güvenli ve çocuk dostu bir ortam yaratmanın önemini anlıyoruz. Uygulamamız, sezgisel gezinme ve ebeveyn kontrolleriyle tasarlanmıştır, böylece çocuklar endişe duymadan içeriği keşfedebilir ve keyifle izleyebilirler.

⭐Sürekli güncel Uygulamamız sürekli taze içeriklerle güncellenmektedir, böylece çocuğunuzun her zaman keşfedip keyif alabileceği bir şeyler olur. Yeni çocuk şarkıları, müzik videoları ve çizgi filmler düzenli olarak eklenir, böylece genç izleyicilerin en son trendlere ve ilgi alanlarına ayak uydurulur.

⭐Çevrimdışı Uygulamamızla artık favori çocuk şarkısı videolarınızı indirip çevrimdışı olarak izleyebilirsiniz, bu da özellikle seyahat sırasında veya internet erişiminin olmadığı durumlarda ebeveynlerin çocuklarıyla ilgilenip eğlendirmesini kolaylaştırır.

Şimdi uygulamamızı indirin ve çocuğunuzun çocuk şarkıları, müzik ve çizgi filmlerle dolu eğlenceli ve eğitici bir yolculuğa çıkmasına izin verin.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.