header
QR Kod
Disney Speedstorm

Disney Speedstorm

1.5.0g geliştirici Gameloft SE
(0 İncelemeler) Şubat 27, 2024
Disney Speedstorm Disney Speedstorm Disney Speedstorm Disney Speedstorm Disney Speedstorm Disney Speedstorm

En Son Versiyon

Versiyon
1.5.0g
Güncelle
Şubat 27, 2024
Geliştirici
Gameloft SE
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.gameloft.anmp.disney.speedstorm
Şimdi İndir

Disney Speedstorm Hakkında Daha Fazla

Disney ve Pixar dünyalarından esinlenen yüksek hızlı pistlere çıkıp aksiyon ve kapışma dolu bu yarış oyununa drift ve drag yaparak dalın. Arcade pistinde her bir Yarışçının üstün Becerilerinde ustalaşın ve Asphalt serisi yaratıcılarının sunduğu heyecanlı bir çok oyunculu yarış deneyiminde zafere ulaşın!

Disney ve Pixar karakterlerinden oluşan geniş bir yelpaze ile karşınızda olan Disney Speedstorm, sürükleyici bir kart yarış oyunudur. Oyuncular, Canavar, Mickey Fare, Kaptan Jack Sparrow, Belle, Buzz Lightyear, Stitch ve daha pek çok karakterle drift yaparak yarışabilir ve her bir yarışçının istatistiklerini yükselterek eşsiz becerilerinden faydalanabilirler.

Oyun, herkesin oynayabileceği bir arcade yarış oyunudur, ancak nitro artışlarını doğru zamanlama, driftlerle viraj alma ve dinamik pistlere adapte olma gibi beceri ve tekniklerde ustalaşmak yarışı hakim olmak için oldukça önemlidir.

Yarışçılar, tekli modda yarışabilecekleri gibi yerel ve çevrimiçi çok oyunculu modlarda da arkadaşlarına meydan okuyabilirler. Dünyanın her yerinden oyuncularla kapışarak online bir efsane bile olabilirler.

Oyuncular, yarışçılarını kişiselleştirebilir ve onlara istedikleri giysi ve kart aksesuarlarını seçebilirler. Ayrıca şık lastikler ve kanatlarla dudak uçuklatan pistlerde hava atabilirler. Disney Speedstorm'un kapsamlı kişiselleştirme özellikleri sayesinde tüm bunlar ve daha fazlası mümkündür.

Oyuncular, Disney ve Pixar dünyalarından esinlenen ortamlarda yarışabilirler. Karayip Korsanları'ndaki Kraken Limanı iskelelerinden Aladdin'in Harikalar Mağarası'nın derinliklerine kadar tüm bu dünyalardaki heyecan dolu pistlerde yarışabilirler. Ayrıca savaşlı yarış moduna girip kıran kırana draglerle aksiyonu tadabilirler veya çok oyunculu modda arkadaşlarıyla yarışabilirler.

Oyuncular, düzenli olarak eklenen yeni içerikler sayesinde her zaman heyecanı taze tutabilirler. Yeni Disney ve Pixar yarışçıları, özel becerilerle birlikte oyuna eklenir ve oyunculara yeni stratejiler katmak için benzersiz pistler oluşturulur. Ayrıca düzenli olarak eklenen destek ekibi karakterleri, ortamlar, kişiselleştirme seçenekleri ve toplanabilir ürünler sayesinde her zaman yeni deneyimler oyuncuları bekler.

Resmi web sitesini ziyaret etmek için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca yeni bloglarını okuyabilir ve sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz: Facebook, Twitter, Instagram ve YouTube. Gizlilik politikası, kullanım şartları ve son kullanıcı lisans sözleşmesi hakkında daha fazla bilgi edinmek için ise ilgili linklere tıklayabilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.