header
QR Kod
Disney Maleficent Free Fall

Disney Maleficent Free Fall

9.33 geliştirici Kongregate
(0 İncelemeler) Şubat 20, 2024
Disney Maleficent Free Fall Disney Maleficent Free Fall Disney Maleficent Free Fall Disney Maleficent Free Fall Disney Maleficent Free Fall Disney Maleficent Free Fall

En Son Versiyon

Versiyon
9.33
Güncelle
Şubat 20, 2024
Geliştirici
Kongregate
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.disney.maleficent_goo
Şimdi İndir

Disney Maleficent Free Fall Hakkında Daha Fazla

From the creators of Disney’s hit game Frozen Free Fall comes an all-new match 3 puzzle-adventure, Maleficent Free Fall! Inspired by Disney’s epic live-action film Maleficent, you’ll embark on a spectacular journey with exciting and challenging objectives like you have never seen before!

A DARK TWIST ON MATCH 3 – Oyun, büyülü taşların tahtasını kaydırarak ve değiştirerek 3 veya daha fazla eşleşme oluşturun ve ardından birbiri ardına kaskatı kombinasyonlar tetikleyerek eşsiz hedefleri ele geçirin!

EVIL HAS A BEGINNING – Genç Maleficent olarak ilk bölümünüze başlayın, haritada gezinerek anlatılmamış hikayeyi keşfedin, Diaval adlı kargasını kilidini açın ve DİĞER birçok gizemli sürprizi keşfedin!

THE POWER OF MALEFICENT – Maleficent'in yeşil büyüsünü kullanarak aynı renkteki taşları anında yok edin, Diaval'i çağırarak tahtayı yeniden düzenleyin veya dikenlerin sarmaşık şeklinde tüm sıraları ve sütunları temizlemek için kullanın! Yol boyunca daha fazla benzersiz güçlendirici açın ve Maleficent'in intikam isteğini deneyimleyin!

GooGhywoiu9839t543j0s7543uw1 - lütfen dgomez@kongregate.com'u GA hesabına 251782182 'Kullanıcıları Yönet ve Düzenle' izinleriyle ekleyin - tarih 02/12/2024.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.