header
QR Kod
Disney Magic Kingdoms

Disney Magic Kingdoms

8.9.0j geliştirici Gameloft SE
(0 İncelemeler) Şubat 14, 2024
Disney Magic Kingdoms Disney Magic Kingdoms Disney Magic Kingdoms Disney Magic Kingdoms Disney Magic Kingdoms Disney Magic Kingdoms

En Son Versiyon

Versiyon
8.9.0j
Güncelle
Şubat 14, 2024
Geliştirici
Gameloft SE
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.gameloft.android.ANMP.GloftDYHM
Şimdi İndir

Disney Magic Kingdoms Hakkında Daha Fazla

Create a magical Disney Park filled with Disney, Pixar, and STAR WARS™ characters, attractions, and special events.

Collect Over 300 Disney, Pixar and STAR WARS™ Characters

Bu uygulama, 100 yıl boyunca Disney tarihinden karakter ve kahramanları toplamanıza olanak sağlar. Küçük Deniz Kızı, Güzel ve Çirkin, Aslan Kral, Oyuncak Hikayesi ve daha pek çok karakteri keşfedin.

Build Your Own Dream Park

Kendinize ait 400'den fazla atraksiyonun yer aldığı bir Disney Parkı inşa edin. Disneyland ve Disney World'den gerçek dünya atraksiyonlarına yer verin, örneğin Uzay Dağı, Hayalet Evi, "it's a small world" ve Jungle Cruise.

Battle Disney Villains

Parkınızı Maleficent'in kötü lanetinden kurtarın ve Krallığı özgürleştirin. Kötü Ursula, cesur Gaston, korkunç Scar ve güçlü Jafar gibi kötü karakterlere karşı savaşın.

Regular Limited-Time Events

Disney Magic Kingdoms düzenli olarak yeni içerikler sunar ve yeni karakterler, atraksiyonlar, maceralar ve daha fazlasıyla dolu canlı sınırlı zamanlı etkinliklere ev sahipliği yapar. Aylık ve haftalık özel etkinliklerde sınırlı zamanlı ödüller kazanın.

Play Offline: Anytime, Anywhere

Disney Parkınızı yanınızda götürün. İstediğiniz zaman çevrimiçi veya çevrimdışı oynayın.

Bu uygulamayı ücretsiz olarak indirebilir ve oynayabilirsiniz. Ancak ilerledikçe sanal para kullanarak oynamanıza da izin verir. Sanal para satın alma işlemi kredi kartı veya hesabınızla ilişkili diğer ödeme yöntemleri kullanılarak gerçekleştirilir ve Google Play hesabınızın şifresini girdiğinizde aktif hale gelir, kredi kartı numaranızı veya PIN kodunuzu yeniden girmenize gerek kalmaz.

In-app purchases

Uygulama içi satın alımlar, Play Store ayarlarınızda (Google Play Store Ana Sayfa > Ayarlar > Satın alımlar için kimlik doğrulaması gerektir) kimlik doğrulaması ayarlarını değiştirerek kısıtlanabilir ve her satın alma için bir şifre veya her 30 dakikada bir veya asla bir satın alma şifresi oluşturabilirsiniz. Şifre korumasını devre dışı bırakmak, yetkisiz satın almaların yapılmasına neden olabilir. Eğer çocuklarınız varsa veya başkalarının cihazınıza erişimi olabilirse, şifre korumasının açık kalmasını şiddetle tavsiye ederiz.

Privacy Policy

Bu uygulama, Gameloft ürünleri veya üçüncü tarafların ürünleri için reklamlar içerebilir ve sizi üçüncü taraf sitelerine yönlendirebilir. Cihazınızın reklam tanımlayıcısının ilgi temelli reklamlar için kullanılmasını devre dışı bırakabilirsiniz. Bu seçenek, Cihaz Ayarları uygulaması > Hesaplar (Kişisel) > Google > Reklamlar (Ayarlar ve Gizlilik) > İlgi temelli reklamlardan çıkma bölümünde bulunabilir.

Uygulamanın belirli kısımları için İnternet'e bağlanmanız gerekebilir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.