below header
QR Kod
Disney Emoji Blitz Game

Disney Emoji Blitz Game

61.0.1 geliştirici Jam City, Inc.
(0 İncelemeler) Mart 07, 2024
Disney Emoji Blitz Game Disney Emoji Blitz Game Disney Emoji Blitz Game Disney Emoji Blitz Game Disney Emoji Blitz Game Disney Emoji Blitz Game

En Son Versiyon

Versiyon
61.0.1
Güncelle
Mart 07, 2024
Geliştirici
Jam City, Inc.
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.disney.emojimatch_goo
Şimdi İndir

Disney Emoji Blitz Game Hakkında Daha Fazla

Collect and play with hundreds of Disney, Pixar, and Star Wars emojis like never before in an exciting puzzle matching game! Blitz through fast-paced rounds of match 3 puzzles to earn prizes, complete missions, and discover new Disney, Pixar, and Star Wars emojis.

Disney ve Pixar Karakterlerini Topla! Favori Disney, Pixar ve Star Wars şovları ve filmlerinden emoji karakterlerini ve eşyaları keşfet! Küçük Deniz Kızı, Aslan Kral, Cinderella, Zootopia, Muppetler, Oyuncak Hikayesi, Kayıp Balık Nemo ve daha fazlası gibi filmlerden ve şovlardan tons of emoji karakter ve eşya bul! Oyun zaman içinde yeni emoji çıktıkça oynamaya devam et! Eğlenceli bulmacaları tamamlarken tüm favori karakterlerini eşleştirip topla! Disney bulmaca maceranda hangi emojileri toplayacaksın?

ZORLU EŞLEŞTİRME 3 BULMACALARINI YEN! Güçlen ve bulmaca tahtasını patlat! Disney, Pixar ve Star Wars emojilerini eşleşirken zorlu bulmacaları aş! Her bulmacada, zaman tükenmeden önce en hızlı şekilde eşleştirerek emojilerin keyfini çıkar! Disney, Pixar ve Star Wars emojilerini kullanarak zorlu eşleştirme 3 bulmacalarını patlat ve heyecan verici ödüller kazan! En sevdiğin Disney karakterlerini seviye atlat ve eşleştirme 3 bulmaca becerilerini göster!

Her emoji benzersiz özelliklere sahiptir, bu yüzden bulmacaları tamamlarken hepsini toplamayı ve yükseltmeyi unutma! Emoji'nin gücünü arttırmak için aynı emoji'nin kopyalarını topla! Güçlerini kullan, patlatıcıları patlat ve mümkün olduğunca çok eşleştirme yapmaya çalış! Bulmaca tahtasındaki emojileri eşleştir ve Blitz ölçerini doldurarak Blitz moda gir! Kaç bulmaca çözebilirsin?

ARKADAŞLARINLA EĞLEN! Evde sıkışıp kaldın mı? Gününe biraz ekstra neşe katmak için favori Disney, Pixar ve Star Wars emojilerini eşleştir! Arkadaşlarını eşleştirme becerilerinle meydan oku, bulmaca liderlik tablosunda yüksel, favori karakterlerini topla ve kasabanın en iyi oyuncusu ol! En üste yükselmek için patlat ve patlatma becerilerini göster ve arkadaşlarınla emoji koleksiyonlarını karşılaştır!

ÖZEL ETKİNLİKLER, BULMACALAR VE MEYDAN OKUMALARIN KEYFİNİ ÇIKAR! Hemen hemen her gün yeni etkinlikler ve emojiler ortaya çıkıyor! Yeni eşleştirme 3 bulmacalarıyla meşgul ol ve kısıtlı süreli özel etkinlikleri geç! Bulmaca eşleştirme becerilerini hazır tutmayı unutma!

Lütfen unutma ki Disney Emoji Blitz'i indirmek ve oynamak ücretsizdir. Ancak, bazı oyun içi öğeleri gerçek para karşılığında satın alabilirsin. Bu özelliği sınırlandırmak istersen, lütfen cihazının ayarlarında uygulama içi satın almaları devre dışı bırak.

Hizmet Şartlarımız ve Gizlilik Politikamız gereği, Disney Emoji Blitz'i oynamak veya indirmek için en az 13 yaşında olmalısın.

Gizlilik Politikası: www.jamcity.com/privacy Hizmet Şartları: http://www.jamcity.com/terms-of-service/

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.