below header
QR Kod
Disney Ayna Evreni

Disney Ayna Evreni

11.0.0 geliştirici Kabam Games, Inc.
(0 İncelemeler) Şubat 10, 2024
Disney Ayna Evreni Disney Ayna Evreni Disney Ayna Evreni Disney Ayna Evreni Disney Ayna Evreni Disney Ayna Evreni

En Son Versiyon

Versiyon
11.0.0
Güncelle
Şubat 10, 2024
Geliştirici
Kabam Games, Inc.
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.kabam.bullseye
Şimdi İndir

Disney Ayna Evreni Hakkında Daha Fazla

İşte Disney Mirrorverse; oyuncuların Mirrorverse'ü paramparça etmeye çalışan karanlık bir güce karşı savaşmak için güçlendirilmiş, aksiyona hazır Disney ve Pixar karakterlerinden oluşan takımlar oluşturduğu yepyeni, farklı bir Disney evreninde geçen, görsel anlamda çarpıcı bir aksiyon rol yapma oyunu. En sevdiğin Muhafızlarla birlikte bu tehlikeli evrende savaş: Oyuncak Hikayesi'nden Buzz Lightyear ve Woody, Aslan Kral'dan Simba, Alaaddin, Karlar Ülkesi'nden Elsa, Mickey Fare, Minnie Fare ve çok daha fazlası!

Efsaneye göre ortaya çıkan Mirrorverse, yanan iki yıldızın kozmik çarpışması sonucu oluşmuştur. Bu olaydan sonra ortaya çıkan Stellar Mirror ve Dark Mirror adlı iki sihirli ayna, bu evreni ünlü Disney ve Pixar dünyalarının güçlendirilmiş yansımalarıyla doldurmaktadır. Bu evrenin koruyucuları ise Muhafızlar olarak bilinmektedir. Ancak Karanlık Ayna kırıldığında ortaya çıkan Kırılmışlar adı verilen tuhaf yaratıklar, Yıldız Aynasını yok etmeye çalışmaktadır. Muhafızlar, en büyük büyücü Mickey Fare'nin yardımıyla sihirli portallar aracılığıyla Mirrorverse dünyaları arasında seyahat edebilir ve Kırılmışlarla savaşabilir.

Güçlü Disney prensesleri ve kurnaz kötü karakterler arasından seçim yaparak Muhafızlar arasına katılabilirsiniz. Her bir Muhafız, arka plan hikayesini yansıtan eşsiz yeteneklere ve becerilere sahiptir. Ayrıca, Muhafızlarınızı özelleştirebilir ve güçlendirebilir, en uygun takım kombinasyonlarını oluşturabilir ve stratejiler geliştirebilirsiniz.

Görsel açıdan çarpıcı düzinelerce Mirrorverse Muhafızını toplayabilir, onların ilgi çekici arka plan hikayelerini ortaya çıkarabilir ve özel becerilerin kilidini açabilirsiniz. Ayrıca, heyecan verici bir gerçek zamanlı aksiyon RPG savaşında üç kişilik takımlar oluşturabilir ve oyunun her saniyesinde Muhafızlarınızın eylemlerine, takım stratejilerine ve özel saldırılarına hakim olabilirsiniz.

Sınırlı süreli etkinliklerde arkadaşlarınızla bir ittifaka katılabilir ve destansı elebaşlarına karşı savaşabilirsiniz. Liderlik panosunda yükselerek değerli ödüller kazanabilir ve Muhafızlarınızı daha da güçlendirebilirsiniz.

Ayrıca, ödüller almak ve Kırılmışların kara büyüsüyle bozulan dünyaları ve karakterleri geri getirmek için eşsiz hikayelerin kilidini açabilir ve Kırılmış düşmanlara karşı savaşabilirsiniz. Bu hikaye maceralarının yanı sıra, gerçek dünyadaki Disney ve Pixar içeriklerine ve etkinliklerine bağlanan sınırlı süreli maceraları da tamamlayabilirsiniz.

Mirrorverse'ün en karanlık zindanlarına dalıp küresel liderlik panosunda en üst sıralarda yer alabilirsiniz. Ayrıca, ayda bir kez yayınlanan yeni Disney ve Pixar karakterleriyle birlikte, Mirrorverse hikayelerinin ve etkinlik maceralarının sürekli olarak gelişmeye ve genişlemeye devam edeceğini de deneyimleyebilirsiniz. Kısacası, Disney Mirrorverse size sürekli yeni ve heyecan dolu içerikler sunmaya devam edecektir.

Hizmetleri kullanmadan önce Kabam ile olan ilişkinizi kapsayan Hizmet Kullanım Şartlarını ve Gizlilik Politikamızı okumanızı öneririz. Bu bilgileri okumak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz:

- Hizmet Kullanım Şartları: https://kabam.com/terms-of-service/?lang=tr

- Gizl

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.