below header
QR Kod
Discord - Sohbet Et & Konuş

Discord - Sohbet Et & Konuş

214.16 - Stable geliştirici Discord Inc.
(0 İncelemeler) Şubat 06, 2024
Discord - Sohbet Et & Konuş Discord - Sohbet Et & Konuş Discord - Sohbet Et & Konuş Discord - Sohbet Et & Konuş Discord - Sohbet Et & Konuş

En Son Versiyon

Versiyon
214.16 - Stable
Güncelle
Şubat 06, 2024
Geliştirici
Discord Inc.
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.discord
Şimdi İndir

Discord - Sohbet Et & Konuş Hakkında Daha Fazla

Discord, toplulukların ve arkadaşların için ev haline getirebileceğin bir ortam oluşturabileceğin bir yer. Yazılı, sesli ve görüntülü olarak iletişimde kalabileceğin ve eğlenebileceğin bir yer. Okul kulübü, oyun grubu, dünya çapında bir sanat topluluğu veya sadece birlikte takılmak isteyen birkaç arkadaş olmanız fark etmez; Discord her gün konuşmanızı ve daha sık vakit geçirmenizi kolay bir hale getiriyor.

Bu uygulama, sadece davet ile girilebilen bir ortam oluşturmayı amaçlar. Discord sunucuları konulara göre kanallara ayrılır ve bu kanallarda başkalarıyla birlikte çalışabilir, paylaşabilir veya gününden bahsedebilirsin. Ses kanalları, daha kolay takılmayı sağlar. Bir ses kanalına girerek arkadaşların seni görür ve ayrıca aramalarına gerek kalmadan konuşmaya gelebilirler. Ayrıca, düşük gecikmeli ses ve görüntü, tıpkı aynı odadaymışsın gibi hissettirir. Bu, metin, ses ve görüntüyü bir arada tutmayı amaçlar.

Birbirinize videodan el sallayabilir, oyun yayını yapan arkadaşlarınızı izleyebilir veya ekran paylaşarak hep birlikte çizim yapabilirsiniz. Herhangi bir görseli kendi özel emojinize dönüştürebilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Ayrıca, komik bir video veya son buluşmada çektiğiniz fotoğrafları paylaşabilir ve favorilerinizi daha sonra tekrar hatırlamak için sabitleyebilirsiniz. Bu, metin, ses ve görüntüyü bir arada tutmayı ve birlikte eğlenmeyi amaçlar.

Bu uygulama, birkaç kişi veya bir kitle için kullanılabilir. Özel moderasyon araçları ve izin seviyeleri, arkadaşlarını gruplandırmanıza ve yerel kitap kulübünüzü organize etmenize veya dünya çapındaki müzik hayranlarını bir araya getirmenize yardımcı olur. Moderatörler oluşturabilir, özel üyelere özel kanallara erişim izni verebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Bu, birlikte çalışmayı ve birlikte eğlenmeyi amaçlar.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.